leki-orange

Heparol, tabletki

Heparol co to jest?

Suplement diety Heparol to preparat wspomagający funkcje wątroby i procesy trawienne. Zawiera w swoim składzie wyciągi z ostropestu plamistego, karczocha zwyczajnego; a także cynk i selen. Składniki te działają ochronnie na komórki wątroby, wspierają produkcję żółci oraz poprawiają prace jelit.
Rozdziały

Kiedy warto suplementować Heparol?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Heparol.

Niewydolność wątroby to niezdolność wątroby do wykonywania normalnych funkcji syntetycznych i metabolicznych w ramach prawidłowej fizjologii. Rozpoznaje się dwie formy: ostrą i przewlekłą (marskość wą…
Toksyczna choroba wątroby to stan zapalny (obrzęk) wątroby spowodowany narażeniem na działanie substancji chemicznych, leków lub spożywanie nadmiernych ilości alkoholu. Narażenie na działanie toksyczn…
Zaburzenia trawienia to problem zdrowotny, który wpływa na sposób, w jaki organizm przetwarza i korzysta z pożywienia. Mogą one powodować ból brzucha, biegunkę, zaparcia, wzdęcia czy nudności….

Skład suplementu diety Heparol

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Heparol.

Częste pytania o Heparol

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Heparol.

Heparol wspomaga pracę wątroby, pęcherzyka żółciowego oraz jelit. Składniki zawarte w preparacie pozytywnie wpływają na procesy trawienia oraz funkcje wątroby.
Preparat Heparol w tabletkach kosztuje około 15 zł.
Suplement diety Heparol zawiera ekstrakt z liści karczocha zwyczajnego, ekstrakt z nasion ostropestu plamistego, cynk oraz selen.
Ostropest plamisty, zawarty w preparacie Heparol wykazuje działanie ochronne wobec komórek wątroby i wspiera prawidłowe wydzielanie żółci, karczoch zwyczajny ułatwia trawienie i usprawnia pracę jelit, wspomaga też oczyszczanie wątroby. Cynk z selenem wspomagają ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym; cynk wspiera również prawidłowy metabolizm składników odżywczych.
Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki preparatu 3 razy dziennie po posiłku.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Heparol dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Heparol. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Heparol?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Heparol

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.

Tabela charakterystyki Heparol