leki-orange

Błonnik + Jęczmień, tabletki

Błonnik + Jęczmień co to jest?

Błonnik + Jęczmień jest suplementem diety występującym w postaci tabletek, przeznaczonym dla osób dorosłych. Zawiera w składzie błonnik jabłkowy, błonnik pszeniczny, błonnik owsiany, pędy młodego zielonego jęczmienia, proszek ananasowy, witaminę C oraz chrom. Suplement diety Błonnik + Jęczmień wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, wzmaga perystaltykę jelit oraz wspiera metabolizm składników odżywczych.

Rozdziały

Kiedy warto suplementować Błonnik + Jęczmień?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Błonnik + Jęczmień.

Niestrawność (dyspepsja) to częste zaburzenie charakteryzujące się nieprzyjemnym, często bolesnym uczuciem w żołądku, wynikającym z zaburzonego trawienia. Objawy obejmują pieczenie brzucha, wzdęcia, z…
Otyłość jest to stan związany z masą ciała, która rażąco przekracza dopuszczalną lub pożądaną wagę, zwykle z powodu nagromadzenia nadmiaru tłuszczów w organizmie. Powszechnie uznaje się, że BMI (wskaź…
Zaparcie jest to zaburzenie charakteryzujące się nieregularnym i rzadkim lub utrudnionym wypróżnianiem. Zaparcia mogą być związane z różnymi przyczynami, w tym z niskim spożyciem błonnika pokarmowego,…

Skład suplementu diety Błonnik + Jęczmień

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Błonnik + Jęczmień.

Błonnik przyczynia się do zwiększenia masy kału, przyśpieszenia pasażu jelitowego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Błonnik po spożyciu pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając uczucie syto…
Błonnik przyczynia się do zwiększenia masy kału, przyśpieszenia pasażu jelitowego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Błonnik po spożyciu pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając uczucie syto…
Błonnik przyczynia się do zwiększenia masy kału, przyśpieszenia pasażu jelitowego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Błonnik po spożyciu pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając uczucie syto…
Chrom jest mikroelementem, który wpływa na metabolizm glukozy i cholesterolu poprzez wspomaganie działania insuliny. Niedobór chromu na III stopniu utlenienia może prowadzić do chorób układu sercowo-…
Preparaty z młodego jęczmienia to ogromne bogactwo witamin, składników mineralnych, błonnika pokarmowego, chlorofilu oraz egzogennych aminokwasów. Cechuje się wysoką zawartością: witamin z grupy B, C,…
Ananas jest bogatym źródłem enzymu- bromelaniny, zwiększającego trawienie białek. Wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i rozrzedzające śluz. Zawarte w ananasie składniki wspomagają trawie…
Witamina (kwas askorbowy, kwas askorbinowy) pełni wiele funkcji w naszym organizmie. Uczestniczy w syntezie kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne, jest aktywatorem wielu enzymów, neutralizuje wolne r…

Częste pytania o Błonnik + Jęczmień

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Błonnik + Jęczmień.

Tak, suplement diety Błonnik + Jęczmień dostępny jest w formie tabletek.
Suplement diety Błonnik + Jęczmień posiada w znacznej większości pozytywne opinie.
Zalecane spożycie to 1-6 tabletek dziennie. Tabletki należy przyjmować na około 30 minut przed planowanym posiłkiem.
Każda tabletka suplementu diety Błonnik + Jęczmień zawiera 200 mg błonnika jabłkowego, 100 mg pędów młodego zielonego jęczmienia, 100 mg błonnika pszenicznego, 100 mg błonnika owsianego, 30 mg ananasa, 10 mg witaminy C oraz 20 µg chromu.
Suplement diety Błonnik + Jęczmień kosztuje około 15 zł.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Młody Jęczmień Forte Slim, proszek w saszetkach
Błonnik z ananasem, tabletki do ssania
Błonnik z ananasem + chrom, BioGarden
Olimp Młody Jęczmień Premium, kapsułki

Błonnik + Jęczmień dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Błonnik + Jęczmień. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Błonnik + Jęczmień?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Błonnik + Jęczmień

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.