leki-orange

Flextrum, saszetki

Flextrum co to jest?

Flextrum to suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie chrząstki. Składnikami czynnymi tego suplementu diety są: siarczan chondroityny oraz witamina C. Preparat Flextrum zalecany jest do stosowania u osób otyłych, starszych oraz uprawiających sport zarówno wyczynowo, jak i amatorsko. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu oraz układ odpornościowy.
Rozdziały

Kiedy warto suplementować Flextrum?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Flextrum.

Ból stawu to dolegliwość, która dotyczy zarówno osób młodych, jak i starszych. Obejmuje on sam staw i okolice (więzadła, ścięgna czy kaletki maziowe). Często bólowi stawu towarzyszą inne objawy….
Choroba zwyrodnieniowa stawów to jedna z najczęstszych dolegliwości obejmujących układ ruchu. Powstaje w wyniku zaburzeń jakościowych i ilościowych chrząstki stawowej, co uniemożliwia prawidłowe amort…

Skład suplementu diety Flextrum

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Flextrum.

Chondroityna pomaga organizmowi w utrzymaniu płynów i elastyczności w stawach. Chondroityna jest naturalnie występującą substancją zbudowaną z łańcuchów cukrowych. Chondroityna była stosowana w medy…
Witamina (kwas askorbowy, kwas askorbinowy) pełni wiele funkcji w naszym organizmie. Uczestniczy w syntezie kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne, jest aktywatorem wielu enzymów, neutralizuje wolne r…

Częste pytania o Flextrum

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Flextrum.

Produkt ma w większości pozytywne opinie ze względu na przyzwoitą cenę i skuteczność działania przy dłuższym stosowaniu.
Tak, preparat dostępny jest w postaci proszku w saszetkach.
Koszt opakowania tego suplementu diety wynosi zwykle 29-45 zł.
Nie, Flextrum to suplement diety dostępny bez recepty.
Flextrum to suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie chrząstki. Substancjami czynnymi tego produktu są: siarczan chondroityny oraz witamina C.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Flextrum dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Flextrum. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Flextrum?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Flextrum

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.

Tabela charakterystyki Flextrum