leki-orange

Revenal, tabletki powlekane

Revenal co to jest?

Revenal to suplement diety wspomagający zachowanie zdrowego stanu skóry, włosów i paznokci. Składnikami czynnymi tego produktu są: ekstrakt z pędów bambusa, kwas p-aminobenzoesowy, cholina, proteiny sojowe, inozytol, drożdże piwne, metionina, L-cystyna, biotyna, witamina B5, witamina B3, żelazo, cynk, mangan, miedź, kwas foliowy, jod, witamina B12, tiamina oraz witamina B6.
Rozdziały

Kiedy warto suplementować Revenal?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Revenal.

Wypadanie włosów to nadmierna utrata włosów, która może być spowodowana różnymi czynnikami, na przykład zmianami hormonalnymi, istniejącymi chorób lub jako efekt uboczny stosowania środków farmakologi…
Zaburzenia wzrostu paznokci to stan charakteryzujący się nieprawidłowym wzrostem paznokci. Paznokcie rosną wówczas dużo wolniej i są mocno osłabione. Przyczynami zaburzenia wzrostu paznokci mogą być c…

Skład suplementu diety Revenal

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Revenal.

Biotyna jest formą witaminy B występującą w żywności. Pomaga ona organizmowi rozkładać tłuszcze, węglowodany i białka. Została wykorzystana jako skuteczna pomoc w leczeniu lub zapobieganiu jej niedobo…
Cholina, w postaci winianu choliny, jest substancją naturalnie występującą w składzie niektórych fosfolipidów – przede wszystkim sfingomieliny, która występuje głównie w mózgu oraz w tkance nerwowej. …
Cynk jest niezbędnym pierwiastkiem śladowym, powszechnie występującym w czerwonym mięsie, drobiu i rybach. Jest on niezbędny w niewielkich ilościach dla zdrowia człowieka, jego wzrostu i poczucia smak…
L- cysteina to aminokwas z grupy aminokwasów endogennych, czyli wytwarzanych przez organizm człowieka. Ma właściwości przeciwutleniające, zwalcza wolne rodniki i stres oksydacyjny, dzięki czemu chroni…
Drożdże piwne bogate są w cenne witaminy, składniki mineralne oraz aminokwasy. Zalecane są do stosowania w postaci suplementów diety w stanach związanych z niedoborem witamin z grupy B. Korzystnie wpł…
Inozytol potocznie nazywany jest witaminą B8 (witaminą jednak nie jest, ponieważ może być syntetyzowany przez organizm). Jest składnikiem płynów ustrojowych i błon komórkowych, bierze udział w przemia…
Jod jest powszechnie stosowany jako środek antyseptyczny w przypadku drobnych skaleczeń i otarć, zapobiegając infekcjom, które mogą wynikać z zanieczyszczonych ran. Działa on poprzez zabijanie bakteri…
Krzemionka bierze w biosyntezie kolagenu i elastyny. Dlatego dobrze działa na skórę, dotlenia ją, wyrównuje koloryt, zwalnia procesy starzenia, zmniejszając ryzyko wiotczenia i powstawania zmarszczek….
Kwas foliowy jest rodzajem witaminy B, która zwykle znajduje się w żywności, takiej jak suszona fasola, groch, soczewica, pomarańcze, produkty pełnoziarniste, wątroba, szparagi, buraki, brokuły, bruks…
Kwas para-aminobenzoesowy (PABA), często nazywany „witaminą B10”. PABA uczestniczy w licznych reakcjach biologicznych prowadzących zarówno do naprawy struktury DNA, jak i opóźnienia procesów starzenia…
Metionina jest aminokwasem z grupy aminokwasów egzogennych. Metionina pomaga łagodzić bóle reumatyczne, a także hamuje rozwój stanów zapalnych okolic stawowych.
Mangan to pierwiastek występujący w różnych produktach spożywczych, między innymi w płatkach owsianych, goździkach, produktach zbożowych, kaszy gryczanej, niektórych owocach i warzywach lub fasoli. W …
Miedź to składnik mineralny niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Bierze on udział w wytwarzaniu krwinek czerwonych, komórek nerwowych, a także stymuluje działanie układu odpornościowego. Miedź wp…
Hydrolizowane proteiny sojowe stanowi składnik kosmetyków przeznaczonych do stosowania na skórę i włosy. Ułatwia rozczesywanie włosów i zapobiega ich elektryzowaniu ich. Dodatkowo zatrzymuje wodę w wa…
Witamina B1 jest również znana jako tiamina. Znajduje się w żywności, takiej jak zboża, pełne ziarna, mięso, orzechy, fasola i groch. Tiamina jest stosowana w leczeniu lub zapobieganiu niedoboru wita…
Witamina B12 jest ważna dla wzrostu, reprodukcji komórek, tworzenia krwi oraz syntezy białek i tkanek. Witamina B12 jest stosowana w leczeniu niedoboru witaminy B12 u osób z niedokrwistością złośliwą…
Witamina B3 (in. niacyna, nikotynamid, witamina PP) jest rozpuszczalna w wodzie. Pełni ona bardzo ważną funkcję ochronną dla komórek nerwowych, a także jest konieczna do rozwoju czerwonych krwinek. Ni…
Witamina B5 (kwas pantotenowy), jest witaminą rozpuszczalną w wodzie. Zalecane jej dzienne spożycie dla mężczyzn i kobiet to 5mg. Witaminę można spotkać w wielu produktach spożywczych, takich jak: ryb…
Witamina B6 (pirydoksyna, chlorowodorek pirydoksyny) jest ważna dla wielu procesów zachodzących w organizmie. Pirydoksyna jest stosowana w leczeniu lub zapobieganiu niedoboru witaminy B6. Jest ona ró…
Bambus stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz łagodzi podrażnienia. Jest wobec tego doskonałym składnikiem kosmetyków odżywczych, remineralizujących czy też nawilżających. Pędy bambusa działają na…
Żelazo jest bardzo ważnym składnikiem mineralnym i pełni różne ważne funkcje w organizmie. Bierze udział w transporcie żelaza, ponieważ wchodzi w skład hemoglobiny. Jest również składnikiem mioglobiny…

Częste pytania o Revenal

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Revenal.

Tak, Revenal dostępny w jest w postaci tabletek.
Suplement diety Revenal ma w większości pozytywne opinie wynikające z dobrze dobranego składu i skuteczności działania.
Nie, Revenal to suplement diety dostępny bez recepty.
Zalecana dawka to 1 tabletka dziennnie.
Nie, Revenal to suplement diety.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Mega krzem z biotyną, tabletki powlekane
Vitapil, kapsułki
Belissa Intense, tabletki

Revenal dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Revenal. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Revenal?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Revenal

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.