Menu

APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy
Wyrób medyczny

APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy

Sterylne kompresy z gazy (wyrób medyczny) do bezpośredniego opatrywania zranionej skóry. Służą jako bariera mechaniczna, do ucisku w celu tamowania krwawienia oraz do absorpcji wysięków. Wykonane w 100% z bawełny, 17‑nitkowe, 12‑warstwowe; rozmiar 7×7 cm. Każdy kompres zachowuje jałowość przy nienaruszonym opakowaniu. Przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użytku. Do stosowania na skórę u dorosłych i dzieci od urodzenia.

Skład produktu

Wskazania do stosowania

Chcesz zadać pytanie o produkt ?

Zadaj je farmaceucie

Zapytaj

Reklama
Reklama

Charakterystyka produktu

Kompresy wykonane są w 100% z bawełny, co zapewnia naturalność i delikatność w kontakcie ze skórą. Charakteryzują się wyjątkową konstrukcją 17-nitkową i 12-warstwową, która gwarantuje doskonałą wchłanianie płynów oraz odpowiednią wytrzymałość mechaniczną. Rozmiar kompresów wynosi 7×7 cm, co czyni je uniwersalnymi w zastosowaniu do różnego rodzaju opatrunków.

Jałowość i bezpieczeństwo

Każdy kompres jest całkowicie jałowy i znajduje się w indywidualnym opakowaniu, które chroni go przed skażeniem bakteryjnym do momentu użycia. Jałowość produktu jest zachowana wyłącznie wtedy, gdy opakowanie nie zostało wcześniej naruszone lub uszkodzone.

Wszechstronne zastosowanie

APTEO CARE Kompresy można stosować w wielu sytuacjach:

  • Do bezpośredniego opatrywania zranionej skóry – idealnie nadają się do pokrywania świeżych ran, zadrapań i urazów.
  • Jako bariera mechaniczna – chronią ranę przed zewnętrznymi czynnikami i zanieczyszczeniami.
  • Do ucisku – pomagają w zatrzymywaniu krwawień poprzez wywieranie odpowiedniego nacisku.
  • Do absorpcji wysięków – skutecznie wchłaniają płyny wydzielane przez rany.
  • Jako wyrób chirurgiczny inwazyjny – mogą być wykorzystywane w procedurach medycznych do krótkotrwałego użytku.

Sposób stosowania i grupa docelowa

Produkt jest przeznaczony do stosowania na skórę i może być używany przez dorosłych oraz dzieci od urodzenia. Uniwersalność zastosowania czyni go niezbędnym elementem każdej domowej apteczki oraz wyposażenia gabinetów medycznych.

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

Kompresy są przeznaczone wyłącznie do użytku jednorazowego. Nie należy ich stosować ponownie, nawet jeśli wydają się czyste. Przed użyciem należy sprawdzić, czy opakowanie nie jest uszkodzone – uszkodzone opakowanie może oznaczać utratę jałowości produktu.

Środki ostrożności:

  • Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone lub naruszone.
  • Kompres zachowuje jałowość tylko przy nienaruszone opakowaniu.
  • Przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku.
  • Po użyciu należy zutylizować zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Informacje o producencie

Wyrób jest produkowany przez Synoptis Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Krakowiaków 65 w Warszawie. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów medycznych, dbając o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa pacjentów.

APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy to niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnego opatrunku. Dzięki polskiemu pochodzeniu i wysokiej jakości wykonania stanowią doskonały wybór zarówno do domowego użytku, jak i zastosowań medycznych.

Charakterystyka APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy

Tabela charakterystyki PRODUKTU

APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy
Dostępne opakowania Produkt APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy dostępny jest w opakowaniach:
Wskazania do stosowania APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy stosuj na:
Skład Substancje czynne zawarte w APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy to:
Kategorie
Postać kompres
Producent Producentem APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy jest Synoptis Pharma
Dostępność Produkt dostępny bez recepty
Lekoludek z uniesionym kciukiem.

Opinie o APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy

Jak pacjenci oceniają ten produkt?

Średnia ocena produktu:

Ten produkt jeszcze nie został przez nikogo oceniony.
Dodaj własną opinię jako pierwszy!

Zamienniki APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy
oraz produkty podobne

Poradniki dla pacjenta

Powiązane wg kategorii

Producentem APTEO CARE Kompresy jałowe z gazy jest
firma Synoptis Pharma

W portfolio producenta Synoptis Pharma znajduje się więcej produktów:

Nie daj się jesieni

Nie daj się jesieni

Sprawdź