Opakowanie: 15 ml

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
Oxygenetic Relift Vitamin A Wygładzające serum pod oczy to zaawansowany kosmetyk przeciwstarzeniowy, który został specjalnie opracowany do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu. Ten innowacyjny produkt w pojemności 15 ml oferuje kompleksowe rozwiązanie dla osób z cerą dojrzałą, które pragną skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry.
Formuła serum została wzbogacona o retinol i adenozynę – składniki aktywne, które przyspieszają naturalne procesy odbudowy skóry. Działają one przez usuwanie starych, uszkodzonych komórek i zastępowanie ich nowymi, zdrowymi komórkami. Dodatkowo pobudzają produkcję kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry, dzięki czemu skutecznie spłycają istniejące zmarszczki i chronią przed powstawaniem nowych.
Kompleks dotleniających minerałów w składzie, który zawiera wapń, cynk i magnez, pełni kluczową rolę w procesie regeneracji. Minerały te wiążą cząsteczki tlenu, zwiększając ich dostępność w skórze oraz stymulując metabolizm komórkowy. Dzięki temu komórki skóry otrzymują niezbędną energię do prawidłowego funkcjonowania i regeneracji.
Unikalna kombinacja synbiotyku (kompleks probiotyku i prebiotyku) wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry, chroniąc ją przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Stabilny polifenol uzupełnia działanie, pobudzając mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych, co poprawia dotlenienie tkanek.
Regularne używanie serum przynosi natychmiastowe i długoterminowe korzyści:
Działanie serum zostało potwierdzone w badaniach dermatologicznych:
Serum należy stosować codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę okolic oczu. Delikatnie wmasować niewielką ilość produktu w skórę, unikając bezpośredniego kontaktu z oczami.
Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Podczas stosowania serum z retinolem należy unikać ekspozycji na słońce bez zastosowania preparatu z filtrem UV. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Serum Oxygenetic Relift Vitamin A produkowane jest przez renomowaną firmę AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Partyzanckiej 133/151 w Pabianicach. Produkt posiada kod EAN: 5902802704368.
To innowacyjne serum stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących skutecznego rozwiązania w walce z oznakami starzenia się skóry wokół oczu, oferując kompleksową pielęgnację opartą na zaawansowanych składnikach aktywnych.
W portfolio producenta Aflofarm znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: