leki-orange

Dierol, krople doustne

Dierol co to jest?

Dierol, krople doustne to suplement diety przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Produkt ten zawiera w swoim składzie jeden z najbardziej poznanych i przebadanych szczepów Saccharomyces boulardii oraz cynk. Dierol, krople doustne pomaga odbudować naturalną mikroflorę jelitową. Suplement diety stanowi osłonę podczas antybiotykoterapii.

Rozdziały

Kiedy warto suplementować Dierol?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Dierol.

Przyjmowane leki nie rozróżniają bakterii pożytecznych od tych, które powodują chorobę. Stąd wyjałowienie flory bakteryjnej jelit często jest przykrym następstwem zakończonej antybiotykoterapii. Przyj…
Zaburzenia mikroflory jelitowej charakteryzuje się spadkiem liczby dobroczynnych bakterii w jelicie i nadmierną kolonizacją mikroorganizmów, których nie powinno tam być. Antybiotykoterapia prowadzi do…

Skład suplementu diety Dierol

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Dierol.

Glukonian cynku jest składnikiem znajdującym się w wielu suplementach i witaminach. Stosowany jest w celu złagodzenia objawów przeziębienia i grypy oraz wspomagania układu odpornościowego. Obejmują on…
Saccharomyces boulardii należą do grupy probiotycznych drożdży, które posiadają właściwości przywracające prawidłowy skład fory jelitowej.

Częste pytania o Dierol

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Dierol.

Dierol, krople doustne ma w większości pozytywne opinie.
Zalecana dawka dla niemowląt i dzieci w wieku poniżej 3 lat wynosi 11 kropli 2 razy dziennie, natomiast dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat wynosi 22 krople 1 raz dziennie.
Ceny tego suplementu diety są różne, zwykle mieszczą się w zakresie 21-30 zł.
Do składników kropli doustnych Dierol należą: rafinowany olej z oliwek, Saccharomyces boulardii, glukonian cynku, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.
Tak, krople doustne Dierol przeznaczone są dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Entero Acidolac, saszetki
Dicoflor Baby, krople
LacidoEnter, kapsułki
Enterol, saszetki, 250 mg

Dierol dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Dierol. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Dierol?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Dierol

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.

Tabela charakterystyki Dierol