Iodosorb

maść

Iodosorb to maść stosowana w leczeniu ran, zwłaszcza przewlekłych i trudno gojących się. Działa antybakteryjnie, dzięki zawartości jodu, który eliminuje drobnoustroje na powierzchni rany. Produkt jest przeznaczony dla osób z problemami skórnymi, takimi jak owrzodzenia, oparzenia czy rany pooperacyjne. Iodosorb wspomaga proces gojenia, przyspieszając regenerację skóry.

Informacje Leki.pl

SPIS TREŚCI

  Dawkowanie

  Jak dawkować Iodosorb?

  Stosowanie maści powinno odbywać się poprzez nałożenie na jałowy opatrunek warstwy o grubości 3 mm, kształtem dopasowanym do rany. Dawkowanie i częstotliwość stosowania zależy od indywidualnej reakcji pacjenta.

  Przechowywanie

  Jak przechowywać Iodosorb?

  Iodosorb, maść, powinien być przechowywany w miejscu suchym i chłodnym, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Temperatura przechowywania nie powinna przekraczać 25 stopni Celsjusza. Maść powinna być przechowywana w oryginalnym opakowaniu, z dala od dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności.

  Forma podania

  Ten wyrób medyczny to maść, która jest stosowana na skórę. Przed nałożeniem, należy dokładnie oczyścić i osuszyć obszar, na którym ma być stosowany. Maść należy nałożyć na jałowy opatrunek i pokryć ranę.

  Skład Iodosorb

  Składniki zawarte w produkcie Iodosorb to:

  Zalecenia stosowania

  Wyrób medyczny Iodosorb zaleca się stosować w przypadku:

  Producent

  Kategorie

  Zamienniki i produkty podobne

  Brak zamienników w naszej bazie suplementów diety.

  Poradniki

  Wyświetlane poradniki pochodzą z działów: , .