4Lacti Baby

krople

4Lacti Baby to suplement diety dedykowany dzieciom i niemowlętom. Preparat występuje w postaci kropel, a w swoim składzie zawiera szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie flory bakteryjnej jelit oraz działają wspomagająco na układ pokarmowy po antybiotykoterapii.

SPIS TREŚCI

  Dawkowanie

  Jak dawkować 4Lacti Baby?

  Zalecana dzienna dawka dla dzieci poniżej 12 roku życia wynosi 5 kropli, a dla dzieci powyżej 12 roku życia i dorosłych – 10 kropli w trakcie posiłku.

  Przechowywanie

  Jak przechowywać 4Lacti Baby?

  Suplement należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła i wilgoci. Produkt powinien znajdować się w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Forma podania

  Suplement diety 4Lacti Baby występuje w postaci kropli do podania doustnego. Krople można dozować bezpośrednio do ust, za pomocą łyżeczki, lub rozpuścić w niewielkiej ilości płynu o temperaturze pokojowej. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelkę.

  Pytania i odpowiedzi

  Pytanie Odpowiedź
  Jakie są opinie o leku 4Lacti Baby?4Lacti Baby jest polecany szczególnie wśród mam jako produkt do stosowania wśród maluchów.
  Jakie są zamienniki dla 4Lacti Baby?Tak, na rynku dostępnych jest wiele preparatów bogatych w szczepy bakterii probiotycznych np. Linex Baby, Linex Babies, czy Acidolac Baby.
  Ile kosztuje 4Lacti Baby?W aptekach internetowych produkt można kupić w cenie od 7 do 19zł.
  Co zawiera 4Lacti Baby?Suplement diety 4Lacti Baby w swoim składzie zawiera szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG oraz olej kukurydziany.
  Czy 4Lacti Baby można kupić bez recepty?Tak, jest to suplement diety dostępny na rynku bez recepty.

  Skład 4Lacti Baby

  Składniki zawarte w produkcie 4Lacti Baby to:

  Zalecenia stosowania

  Suplement 4Lacti Baby zaleca się stosować w przypadku:

  Producent

  Producentem suplementu 4Lacti Baby jest Farmak International.

  Kategorie

  Tablica pytań o 4Lacti Baby

  Brak pytań.

  Zamienniki i produkty podobne

  Zamieniki i produkty podobne do 4Lacti Baby to: Acidolac Baby, Linex Babies, S-biotic.

  Poradniki

  Wyświetlane poradniki pochodzą z działów: , .