leki-orange

Sanprobi Barrier, kapsułki

Sanprobi Barrier co to jest?

Sanprobi Barrier, kapsułki to suplement diety, który w 1 kapsułce zawiera kompozycję dziewięciu szczepów bakterii probiotycznych. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Stosowanie preparatu pomaga w utrzymaniu i wspiera pracę bariery jelitowej. Produkt jest bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia, kobiet w ciąży i matek karmiących.
Rozdziały

Kiedy warto suplementować Sanprobi Barrier?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Sanprobi Barrier.

Zaburzenie charakteryzujące się częstymi i wodnistymi wypróżnieniami. Przyczyny biegunki obejmują bakterie, wirusy lub pasożyty, niektóre leki, nietolerancje pokarmowe i choroby, które wpływają na żoł…
Dysbioza jelitowa jest zaburzeniem funkcjonowania jelit wywołanym zmianami flory bakteryjnej jelit, określanej obecnie terminem bioty bakteryjnej jelit lub mikrobioty jelit. Dochodzi do nadmiernego ro…
Przyjmowane leki nie rozróżniają bakterii pożytecznych od tych, które powodują chorobę. Stąd wyjałowienie flory bakteryjnej jelit często jest przykrym następstwem zakończonej antybiotykoterapii. Przyj…
Zaburzenia mikroflory jelitowej charakteryzuje się spadkiem liczby dobroczynnych bakterii w jelicie i nadmierną kolonizacją mikroorganizmów, których nie powinno tam być. Antybiotykoterapia prowadzi do…

Skład suplementu diety Sanprobi Barrier

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Sanprobi Barrier.

Bifidobacterium bifidum to bakterie probiotyczne pożyteczne dla flory bakteryjnej człowieka. Do ich funkcji należy między innymi obniżanie pH w jelicie poprzez wytwarzanie kwasu mlekowego przez co zwa…
Bifidobacterium lactis należy do szczepów bakterii probiotycznych, które mają zdolność do wytwarzania kwasu mlekowego. Mogą być wykorzystywane w produkcji probiotyków, których zadaniem jest przywracan…
Acidophilus należy do grupy bakterii zwanych bakteriami kwasu mlekowego (lub Lactobacillus) ze względu na ich zdolność do konwersji cukrów do kwasu mlekowego i nadtlenku wodoru, substancji hamujących …
Lactobacillus brevis jest gram-dodatnią bakterią kwasu mlekowego z rodziny Lactobacillus. Wyróżnia się około 16 różnych szczepów bakterii L. Brevis. Tej bakterii używa się by wspomóc przywracanie hom…
Lactobacillus casei to bakterie probiotyczne zasiedlające przewód pokarmowy i przynoszą wiele korzyści dla zdrowia. Do ich funkcji należą wspomaganie procesów trawienia i ułatwianie wchłanianiu substa…
Lactobacillus salivarius jest bakterią z grupy probiotyków występującą głównie w okrężnicy, jelicie cienkim oraz pochwie, lecz jej obecność zaobserwowano również w jamie ustnej. Na kolonizowanych tere…
Lactococcus lactis to bakteria probiotyczna produkująca was mlekowy. Można je znaleźć w takich produktach spożywczych, jak jogurty, sery. Wchodzą w skład różnych probiotyków wraz z innymi szczepami. O…

Częste pytania o Sanprobi Barrier

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Sanprobi Barrier.

Ulotka dotycząca leku Sanprobi Barrier, kapsułki została dołączona do opakowania produktu.
Sanprobi Barrier, kapsułki to suplement diety, który w 1 kapsułce zawiera kompozycję dziewięciu szczepów bakterii probiotycznych.
Sanprobi Barrier, kapsułki zawiera kompozycję dziewięciu szczepów bakterii probiotycznych.
Sanprobi Barrier, kapsułki jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.
Produkt bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia, kobiet w ciąży i matek karmiących.
Sanprobi Barrier, kapsułki pomaga w utrzymaniu i wspiera pracę bariery jelitowej.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Sanprobi Stress, kapsułki
Multilac, kapsułki
Entero Acidolac, kapsułki

Sanprobi Barrier dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Sanprobi Barrier. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Sanprobi Barrier?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Sanprobi Barrier

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.