Menu

ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia
Kosmetyk

ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia

Specjalistyczna emulsja do mycia twarzy przeznaczona do skóry naczynkowej i skłonnej do zaczerwienień. Oparta na technologii łączącej naturalne micele z roślinnymi substancjami aktywnymi. Delikatnie oczyszcza zanieczyszczenia i kosmetyki, nie naruszając bariery hydrolipidowej. Koi podrażnienia, łagodzi rumień i uczucie pieczenia, pomaga utrzymać prawidłowe nawilżenie oraz wspiera mikrokrążenie skóry. W składzie m.in. olej z orzechów makadamii, oliwa z oliwek oraz ekstrakt z bacopy. Odpowiednia dla skóry wrażliwej. Produkt wegański, zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego, przebadany dermatologicznie.

Chcesz zadać pytanie o produkt ?

Zadaj je farmaceucie

Zapytaj

Reklama

Emulsja do mycia twarzy z serii Ziaja Med Naczynkowa to specjalistyczny kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami i skłonnej do zaczerwienień. Produkt został opracowany z myślą o osobach zmagających się z problemem widocznych pajączków, silnych zaczerwienień oraz rumienia na twarzy.

Innowacyjna technologia i naturalne składniki

Emulsja opiera się na zaawansowanej technologii łączącej naturalne micele z roślinnymi substancjami aktywnymi, co zapewnia optymalne oczyszczanie skóry na wszystkich płaszczyznach. Produkt jest w 90% oparty na składnikach pochodzenia naturalnego i posiada certyfikat wegański, co czyni go bezpiecznym wyborem dla osób poszukujących naturalnych rozwiązań.

Działanie i korzyści

Regularne stosowanie emulsji przynosi wielorakie korzyści:

  • Łagodzi rumień i zaczerwienienia – skutecznie uspokaja podrażnioną skórę.
  • Delikatnie oczyszcza – usuwa zanieczyszczenia bez naruszania naturalnej bariery skóry.
  • Zapewnia ulgę – daje natychmiastowe uczucie komfortu dla podrażnionej skóry.
  • Nawilża i odżywia – utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry.
  • Reguluje mikrokrążenie – wpływa pozytywnie na przepływ krwi w naczyniach.
  • Chroni przed przesuszeniem – nie narusza naturalnej równowagi tłuszczowo-wodnej skóry.

Składniki aktywne i ich działanie

Formuła emulsji została wzbogacona o starannie dobrane składniki aktywne:

Składniki nawilżające i odżywiające

  • Betaina – głęboko nawilża skórę i pomaga zachować równowagę tłuszczowo-wodną, chroniąc naskórek przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
  • Olej makadamia – zwiększa elastyczność naskórka, intensywnie nawilża i wygładza cerę, poprawia gęstość skóry i przyczynia się do spłycenia zmarszczek.
  • Olej z nasion bawełny – regeneruje i nawilża skórę, zwiększa jej odporność na uszkodzenia oraz działa przeciwzapalnie.

Składniki regenerujące i łagodzące

  • Skwalan – wygładza skórę i przyspiesza procesy odnowy komórek, zmniejsza widoczność zmarszczek, a przebarwienia ulegają rozjaśnieniu.
  • Pantenol (prowitamina B5) – łagodzi podrażnienia i daje natychmiastowe uczucie ulgi od pieczenia, swędzenia i zaczerwienienia.
  • Oliwa z oliwek – głęboko odżywia komórki skóry i wspomaga proces odbudowy naturalnego płaszcza ochronnego.

Ekstrakty roślinne

  • Ekstrakt z Bacopa Monnieri – wspomaga oczyszczanie skóry z toksyn i posiada silne właściwości przeciwutleniające.
  • Ekstrakt z astra – redukuje widoczność zmarszczek i zwiększa sprężystość skóry, podnosi elastyczność naczyń krwionośnych i zapobiega ich pękaniu.

Sposób stosowania

Emulsję można stosować na dwa sposoby:

  1. Z wodą – nanieść na wilgotne dłonie, rozprowadzić na wilgotnej skórze twarzy, rozsmarować i spienić, następnie dokładnie spłukać letnią wodą.
  2. Bez wody – nanieść na płatek kosmetyczny i wykonać oczyszczanie skóry.

Produkt należy stosować rano i wieczorem jako część codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Dla kogo przeznaczona

Emulsja jest szczególnie polecana dla osób z:

  • Cerą naczynkową – z widocznymi rozszerzonymi naczynkami.
  • Skórą skłonną do zaczerwienień – z tendencją do powstawania rumienia.
  • Wrażliwą skórą twarzy – wymagającą delikatnego oczyszczania.
  • Skórą z pajączkami – z widocznymi drobnymi naczynkami.

Bezpieczeństwo stosowania

Produkt został przebadany dermatologicznie i jest odpowiedni dla skóry wrażliwej. Posiada łagodną formułę, która nie obciąża skóry. Jedynym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość lub reakcja alergiczna na którykolwiek ze składników produktu.

Emulsja dostępna jest w praktycznej butelce z dozownikiem, co zapewnia higieniczne i wygodne stosowanie produktu.

Charakterystyka ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia

Tabela charakterystyki PRODUKTU

ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia
Dostępne opakowania Produkt ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia dostępny jest w opakowaniach:
Wskazania do stosowania ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia stosuj na:
Skład Substancje czynne zawarte w ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia to:
Kategorie
Postać emulsja
Producent Producentem ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia jest Ziaja
Dostępność Produkt dostępny bez recepty
Lekoludek z uniesionym kciukiem.

Opinie o ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia

Jak pacjenci oceniają ten produkt?

Średnia ocena produktu:

Ten produkt jeszcze nie został przez nikogo oceniony.
Dodaj własną opinię jako pierwszy!

Zamienniki ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia
oraz produkty podobne

Poradniki dla pacjenta

Powiązane wg kategorii

Producentem ZIAJA MED NACZYNKOWA Emulsja do mycia twarzy łagodząca zaczerwienienia jest
firma Ziaja

W portfolio producenta Ziaja znajduje się więcej produktów:

Nie daj się jesieni

Nie daj się jesieni

Sprawdź