Adipobonisan

saszetki

Adipobonisan to suplement diety w formie saszetek. Został stworzony z myślą o wsparciu w procesie odchudzania. Dzięki zawartości liścia morwy białej i ziela pokrzywy, które skutecznie spowalniają wchłanianie węglowodanów z jelit do krwi, wspomagaja utrzymanie prawidłowej masy ciała.Dodatkowo, ziele skrzypu, ziele mniszka i ziele pokrzywy działają na eliminację nadmiaru wody z organizmu.Morszczyn ułatwia osiąganie uczucia sytości i wspomaga redukcję masy ciała.
Osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe, zwłaszcza insulinę lub doustne leki hipoglikemizujące, a także osoby z nadczynnością tarczycy, kobiety w ciąży oraz dzieci powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.

SPIS TREŚCI

  Dawkowanie

  Jak dawkować Adipobonisan?

  Zalecana porcja suplementu diety do spożycia w ciągu dnia to 3 saszetki, po jednej saszetce przed posiłkiem.Aby przygotować napar, należy zalać jedną saszetkę wrzącą wodą i pozostawić pod przykryciem około 10 min.

  Przechowywanie

  Jak przechowywać Adipobonisan?

  Przechowuj suplement diety w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Suplement diety powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Forma podania

  Adipobonisan to suplement diety w formie saszetek .

  Pytania i odpowiedzi

  Skład Adipobonisan

  Składniki zawarte w produkcie Adipobonisan to:

  Zalecenia stosowania

  Suplement Adipobonisan zaleca się stosować w przypadku:

  Producent

  Producentem suplementu Adipobonisan jest Bonimed.

  Kategorie

  Tablica pytań o Adipobonisan

  Brak pytań.

  Zamienniki i produkty podobne

  Brak zamienników w naszej bazie suplementów diety.

  Poradniki

  Wyświetlane poradniki pochodzą z działów: , .