Opakowanie: 190 g

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
Deser HOLLE jabłko i brzoskwinia to naturalny, bezglutenowy deserek przeznaczony specjalnie dla niemowląt od 5. miesiąca życia. Produktem marki Holle pochodzącej ze Szwajcarii, który został stworzony z myślą o najdelikatniejszych potrzebach małych dzieci. Ten pyszny deser w wygodnym słoiku o pojemności 190g stanowi doskonałe uzupełnienie diety niemowlęcej.
Deser składa się wyłącznie z dwóch naturalnych składników:
Wszystkie składniki pochodzą z rolnictwa biodynamicznego Demeter, które gwarantuje najwyższą jakość i czystość produktu. Certyfikat BIO DEMETER oznacza, że owoce zostały uprawione zgodnie z najsurowszymi standardami ekologicznymi, bez użycia pestycydów i sztucznych nawozów.
W 100g produktu znajdziesz:
Deser charakteryzuje się naturalną słodyczą owoców, dzięki czemu nie zawiera dodanego cukru, co jest szczególnie ważne dla rozwijającego się układu trawiennego niemowlęcia.
Produktu został stworzony z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Jest to deser:
Przygotowanie deserka jest bardzo proste:
Aby zachować świeżość i wartości odżywcze deserku:
Deser HOLLE jest produkowany przez renomowaną firmę Holle baby food GmbH z siedzibą w Szwajcarii, która od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości żywności dla niemowląt. Produkt posiada certyfikat DE-OKO-003, który gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów ekologicznych.
Ten naturalny deser to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom zdrowe, smaczne i bezpieczne posiłki już od najwcześniejszych miesięcy życia.
W portfolio producenta Holle znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: