Opakowanie: 50 ml

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
JANDA Hialusferyczny krem na dzień dobry to nowatorski kosmetyk przeciwstarzeniowy inspirowany efektami zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki zaawansowanej technologii i starannie dobranym składnikom aktywnym, krem zapewnia natychmiastowe wygładzenie zmarszczek i długotrwałe nawilżenie skóry każdego typu.
Krem zawiera rewolucyjną technologię mikrosferycznych nośników SPHERULITE™, która umożliwia precyzyjne dostarczanie składników aktywnych w głąb skóry. System siateczek hialuronowych zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie, a jednocześnie tworzy na powierzchni skóry ochronną barierę przed czynnikami zewnętrznymi.
Formuła kremu oparta jest na wysokocząsteczkowym kwasie hialuronowym w technologii mikrosferycznej, który działa jak naturalny wypełniacz zmarszczek. Biostymulator kwasu hialuronowego otrzymany ze skandynawskiej czerwonej algi stymuluje skórę do samodzielnej produkcji tego cennego składnika, zapewniając długotrwały efekt odmładzający.
Krem wzbogacono również o:
Regularne stosowanie kremu przynosi widoczne efekty już po pierwszym użyciu:
Krem charakteryzuje się lekką, szybko wchłaniającą się formułą, która nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Dzięki temu stanowi doskonałą bazę pod makijaż, zapewniając cerze ochronę i promienny wygląd przez cały dzień.
Krem należy nanosić codziennie rano na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Dla osiągnięcia optymalnych efektów przeciwstarzeniowych, kurację warto dopełnić innymi produktami z serii hialusferycznej JANDA – kremem na dobranoc, kremem pod oczy oraz wypełniaczem zmarszczek.
Produkt przeznaczony jest dla osób każdego typu skóry, szczególnie tych, które poszukują skutecznego kosmetyku o działaniu:
Przy stosowaniu kremu należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku dostania się produktu do oczu, należy je przepłukać czystą wodą. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wystąpienia podrażnienia lub reakcji alergicznej, zaprzestać używania produktu.
Krem należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w suchym miejscu, z dala od dzieci i bezpośredniego światła słonecznego. Unikać źródeł ciepła i chronić przed mrozem.
Producent: Krystyna Janda Sp. z o.o.
Adres: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, Polska
Pojemność: 50ml
Kod EAN: 5903313902151
Kraj produkcji: Polska
W portfolio producenta Krystyna Janda znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: