Opakowanie: 2 szt.

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
Zestaw dwóch oryginalnych dysz do bezprzewodowego irygatora White Way WW-Jet 3000 to niezbędne akcesoria dla każdego, kto dba o higienę jamy ustnej i chce utrzymać swój irygator w pełnej sprawności. Wymienne końcówki wykonane przez producenta Diagnosis S.A. z Białegostoku to gwarancja najwyższej jakości i pełnej kompatybilności z urządzeniem. Dzięki regularnej wymianie dysz możesz mieć pewność, że Twój irygator będzie działał zawsze z maksymalną skutecznością.
Dysze White Way WW-Jet 3000 wyposażone są w niezwykle wąskie otwory o średnicy zaledwie 0,6 mm, co pozwala na wygenerowanie bardzo intensywnego, skupionego i precyzyjnego strumienia wody. Taka grubość strumienia sprawia, że możesz dotrzeć do najtrudniejszych i najbardziej ukrytych miejsc w jamie ustnej, gdzie gromadzą się resztki jedzenia i bakterie.
Przestrzenie międzyzębowe oraz linia dziąseł to miejsca, do których zwykła szczoteczka, a nawet nić dentystyczna, często nie są w stanie dotrzeć. Ultracienki strumień wody skutecznie wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia, zapobiegając powstawaniu płytki nazębnej, kamienia i nieprzyjemnego zapachu z ust.
Producent zadbał o to, aby korzystanie z irygatora było jak najbardziej komfortowe i intuicyjne. Każda końcówka posiada specjalną konstrukcję, która umożliwia obrót o 360 stopni. Dzięki temu możesz z łatwością skierować strumień wody pod dowolnym kątem, co znacznie ułatwia dotarcie do wszystkich zakątków jamy ustnej, nawet tych najtrudniej dostępnych.
Wymiana dysz jest niezwykle prosta dzięki zastosowaniu praktycznego przycisku zwalniającego. Wystarczy nacisnąć przycisk, zdjąć zużytą końcówkę i założyć nową – cała operacja trwa zaledwie kilka sekund i nie wymaga żadnych narzędzi ani specjalnych umiejętności.
Jedną z praktycznych cech dysz White Way WW-Jet 3000 są kolorowe pierścienie identyfikacyjne umieszczone na każdej końcówce. To genialnie proste rozwiązanie pozwala na korzystanie z jednego irygatora przez kilka osób w gospodarstwie domowym, przy zachowaniu pełnej higieny.
Każdy domownik może mieć przypisaną własną końcówkę w określonym kolorze, co eliminuje ryzyko pomyłki i zapewnia komfort użytkowania. Dzięki temu cała rodzina może dbać o zdrowie swoich zębów i dziąseł, korzystając z tego samego urządzenia, ale z indywidualnie przypisanymi końcówkami.
Regularne stosowanie irygatora z oryginalnymi dyszami White Way WW-Jet 3000 przynosi wiele korzyści dla zdrowia Twojej jamy ustnej:
Ze względów higienicznych producent zaleca wymianę dysz co 6 miesięcy. Regularna wymiana końcówek to klucz do utrzymania najwyższej skuteczności czyszczenia oraz zachowania pełnej higieny podczas codziennego użytkowania irygatora. Zużyte dysze mogą gromadzić bakterie i tracić na skuteczności, dlatego warto pamiętać o regularnej wymianie.
W zestawie otrzymujesz dwie białe dysze, co oznacza, że przy regularnym użytkowaniu jeden komplet powinien wystarczyć na pełny rok dla jednej osoby.
Dysze produkowane są przez Diagnosis S.A., polską firmę z siedzibą w Białymstoku (ul. Gen. W. Andersa 38A, 15-113 Białystok). Producent specjalizuje się w wysokiej jakości sprzęcie medycznym i akcesoriach do higieny jamy ustnej. W razie pytań lub wątpliwości możesz skontaktować się z producentem pod adresem e-mail: diagnosis@diagnosis.pl lub numerem telefonu: +48 85 732 22 34.
Dysze White Way WW-Jet 3000 są przeznaczone wyłącznie do użytku z irygatorem bezprzewodowym White Way WW-Jet 3000. Przed pierwszym użyciem nowych dysz zapoznaj się dokładnie z instrukcją obsługi irygatora, która jest dołączona do urządzenia.
Pamiętaj, że to wyrób medyczny, dlatego zawsze należy go używać zgodnie z instrukcją użytkowania lub informacjami na etykiecie. Przestrzeganie zaleceń producenta gwarantuje bezpieczne i skuteczne działanie produktu.
Produkt jest bezpieczny w użyciu pod warunkiem stosowania się do zaleceń producenta. Nie należy używać dysz w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek materiał, z którego są wykonane. W razie jakichkolwiek niepokojących objawów lub wątpliwości skonsultuj się ze swoim dentystą lub lekarzem.
Dysz nie wolno używać z innymi modelami irygatorów – są one zaprojektowane specjalnie do modelu WW-Jet 3000 i tylko z tym urządzeniem zagwarantują pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.
Wymienne dysze White Way WW-Jet 3000 to oryginalne, wysokiej jakości akcesoria, które pozwalają utrzymać Twój irygator w doskonałej kondycji i zapewniają maksymalną skuteczność czyszczenia. Ultracienki strumień wody, możliwość obrotu o 360 stopni, łatwa wymiana i kolorowe pierścienie identyfikacyjne to cechy, które sprawiają, że codzienne dbanie o higienę jamy ustnej staje się prostsze i przyjemniejsze.
Dzięki regularnej wymianie dysz zadbasz nie tylko o skuteczność urządzenia, ale przede wszystkim o zdrowie swoich zębów i dziąseł. To inwestycja, która zwraca się w postaci pięknego uśmiechu i komfortu codziennego użytkowania.
W portfolio producenta Diagnosis znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: