
Iwostin Deocare Mineral Roll On to antyperspirant w formie kulki, opracowany z myślą o skutecznej ochronie przed nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem, zwłaszcza dla osób ze skórą wrażliwą. Produkt bazuje na aktywnych minerałach i delikatnych składnikach, które nie podrażniają skóry, dzięki czemu można go stosować także po depilacji. Formuła zawiera kompleks mineralny Sepitonic M4 (wapń, magnez, cynk, miedź), który wspiera regenerację i elastyczność naskórka, oraz składniki ograniczające rozwój bakterii i redukujące nieprzyjemny zapach. Antyperspirant zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, nawilża i koi delikatną skórę pod pachami, nie pozostawiając śladów na ubraniach. Jego żelowa konsystencja i wygodna aplikacja sprawiają, że jest praktycznym produktem do codziennego użytku.

Chcesz zadać pytanie o produkt ?
Zadaj je farmaceucie
Iwostin Deocare Mineral to antyperspirant w kulce stworzony na bazie minerałów, przeznaczony do codziennego stosowania. Produkt został opracowany z myślą o skutecznej ochronie przed potem i nieprzyjemnym zapachem, szczególnie dla osób ze skórą wrażliwą. Jego delikatna formuła pielęgnuje i nawilża skórę pod pachami, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu.
Antyperspirant Iwostin Deocare Mineral charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania. Dzięki specjalnie opracowanej formule może być stosowany nawet bezpośrednio po depilacji. Produkt nie zawiera soli aluminium, co czyni go bezpiecznym wyborem dla osób z wrażliwą skórą.
W składzie antyperspirantu znajdują się aktywne składniki:
Iwostin Deocare Mineral Antyperspirant jest polecany osobom z:
Antyperspirant należy stosować rano na dokładnie umytą i osuszoną skórę pod pachami lub w miejscach intensywnego wydzielania potu. Przed użyciem wstrząsnąć. Unikać kontaktu z oczami. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na podrażnioną skórę.
Aqua, Triethyl Citrate, Propanediol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Rhamnose, Glucuronic Acid, Copper Gluconate, Calcium Gluconate, Glucose, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym i nienarażonym na nadmierne działanie promieni słonecznych, w sposób niedostępny dla dzieci.
Tabela charakterystyki PRODUKTU

| Iwostin Deocare Mineral, roll-on | |
|---|---|
| Dostępne opakowania | Produkt Iwostin Deocare Mineral dostępny jest w opakowaniach: |
| Wskazania do stosowania | Iwostin Deocare Mineral stosuj na: |
| Skład |
Substancje czynne zawarte w Iwostin Deocare Mineral to: |
| Kategorie | |
| Postać | roll-on |
| Producent | Producentem Iwostin Deocare Mineral jest Perrigo Poland |
| Dostępność | Produkt dostępny bez recepty |
Jak pacjenci oceniają ten produkt?
Powiązane wg kategorii
W portfolio producenta Perrigo Poland znajduje się więcej produktów:

Nie daj się jesieni