leki-orange

Oh! Tomi Super Sleep, żelki

Oh! Tomi Super Sleep co to jest?

Oh! Tomi Super Sleep jest suplementem diety występującym w postaci żelek o smaku wiśniowym, przeznaczonym dla osób dorosłych i dzieci od 12. roku życia. Zawiera w składzie ekstrakt z szyszek chmielu, ekstrakt z granatu, melatoninę oraz witaminę B6. Suplement diety Oh! Tomi Super Sleep działa uspokajająco oraz skraca czas potrzebny do zaśnięcia.
Rozdziały

Kiedy warto suplementować Oh! Tomi Super Sleep?

Sprawdź, w jakich schorzeniach warto wspomóc się suplementacją produktu Oh! Tomi Super Sleep.

Bezsenność to zaburzenie charakteryzujące się trudnościami w zasypianiu, pozostawaniu w stanie snu lub uzyskaniu wystarczającej ilości snu.

Skład suplementu diety Oh! Tomi Super Sleep

Zapoznaj się z dokładnym składem suplementu diety Oh! Tomi Super Sleep.

Melatonina jest naturalnym hormonem wydzielanym przez organizm, który pomaga w utrzymaniu cyklu czuwania i snu (zwanego również „zegarem biologicznym”). Melatonina jest również produkowana syntetyczni…
Witamina B6 (pirydoksyna, chlorowodorek pirydoksyny) jest ważna dla wielu procesów zachodzących w organizmie. Pirydoksyna jest stosowana w leczeniu lub zapobieganiu niedoboru witaminy B6. Jest ona ró…
Wyciąg z owoców granatu nawilża i wygładza naskórek, działa przeciwstarzeniową, stymuluje syntezę kolagenu, a także wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.
Wyciąg z szyszek chmielu ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Szyszki chmielowe oraz zawarta na ich lupulina utrudniają przenoszenie bodźców do ośrodkowego układu nerw…

Częste pytania o Oh! Tomi Super Sleep

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące suplementu diety Oh! Tomi Super Sleep.

Suplement diety Oh! Tomi Super Sleep posiada w znacznej większości pozytywne opinie.
Ceny suplementu diety Oh! Tomi Super Sleep wahają się od 28 do 59 zł.
Zalecane spożycie to 1 żelka dziennie. Żelkę należy przyjąć na około 30 minut przed snem.
Suplement diety Oh! Tomi Super Sleep zawiera składniki takie jak ekstrakt z szyszek chmielu, suchy ekstrakt z granatu, melatoninę oraz witaminę B6.
Nie, suplement diety Oh! Tomi Super Sleep zawiera w składzie żelatynę wieprzową, w związku z czym nie nadaje się dla wegetarian i wegan.

Produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. 

Oh! Tomi Super Sleep dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem suplementu Oh! Tomi Super Sleep. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować suplement Oh! Tomi Super Sleep?

Sekcja w trakcie uzupełniania przez farmaceutów.

Interakcje Oh! Tomi Super Sleep

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki  i suplementy mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.