
Gotowy obiadek dla dzieci po 12. miesiącu życia. Sterylizowany posiłek na bazie warzyw, makaronu i wołowiny, z dużymi kawałkami do gryzienia. Zawiera ALA (omega‑3) wspierający rozwój mózgu i tkanek nerwowych. Bez konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku i dodatku soli; nie zawiera mleka. Zawiera pszenicę i jaja; może zawierać śladowo gorczycę i soję.

Chcesz zadać pytanie o produkt ?
Zadaj je farmaceucie
BoboVita Spaghetti po bolońsku to gotowy obiadek stworzony specjalnie dla dzieci po 12. miesiącu życia. Jest to utrwalony termicznie produkt sterylizowany, który zapewnia małym odkrywcom świata smaków pełnowartościowy i bezpieczny posiłek.
Produkt został opracowany z myślą o dzieciach po 12. miesiącu życia. W tym wieku maluszek jest już gotowy na bardziej różnorodne smaki i konsystencję z dużymi kawałkami do gryzienia, która wspiera rozwój umiejętności żucia i odkrywanie nowych tekstur.
Receptura oparta jest na naturalnych składnikach najwyższej jakości:
BoboVita Spaghetti po bolońsku wyróżnia się licznymi zaletami, które docenią rodzice dbający o zdrowie swoich pociech:
W 100 gramach produktu znajdziemy:
Kwas ALA (alfa-linolenowy) z grupy Omega 3 zawarty w produkcie jest szczególnie ważny dla małych dzieci. Wspiera prawidłowy rozwój mózgu i tkanek nerwowych, co ma kluczowe znaczenie w okresie intensywnego wzrostu. Korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 85-90 gramów produktu.
Produkt zawiera: pszenicę i jaja. Może zawierać śladowe ilości: gorczycy i soi. Nie zawiera mleka, co czyni go odpowiednim dla dzieci z nietolerancją laktozy.
Przygotowanie jest bardzo proste:
Produkt powstaje w fabryce zasilanej w 100% energią elektryczną ze źródeł odnawialnych. Producent posiada certyfikat ISO 22000, który potwierdza najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Opakowanie oznaczone jest symbolami ekologicznymi, takimi jak Green Dot i Wstęga Möbiusa.
BoboVita Spaghetti po bolońsku to idealne rozwiązanie dla rodziców poszukujących zdrowego, smacznego i bezpiecznego posiłku dla swojego malucha po pierwszym roku życia.
Tabela charakterystyki PRODUKTU

| BoboVita Spaghetti po bolońsku po 12 miesiącu, gotowy posiłek | |
|---|---|
| Dostępne opakowania | Produkt BoboVita Spaghetti po bolońsku po 12 miesiącu dostępny jest w opakowaniach: |
| Wskazania do stosowania | BoboVita Spaghetti po bolońsku po 12 miesiącu stosuj na: |
| Skład |
Substancje czynne zawarte w BoboVita Spaghetti po bolońsku po 12 miesiącu to: |
| Kategorie | |
| Postać | gotowy posiłek |
| Producent | Producentem BoboVita Spaghetti po bolońsku po 12 miesiącu jest Nutricia |
| Dostępność | Produkt dostępny bez recepty |
Jak pacjenci oceniają ten produkt?


Powiązane wg kategorii
W portfolio producenta Nutricia znajduje się więcej produktów:

Nie daj się jesieni