
Końcówki do szczoteczki sonicznej HAXE to wysokiej jakości akcesoria stomatologiczne, które zapewniają skuteczne i delikatne czyszczenie zębów. Wykonane z miękkiego włosia DUPONT™, mają niezwykle cienkie włókna, które docierają do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, skutecznie usuwając płytkę nazębną i resztki jedzenia. Dzięki zaokrąglonym końcom włókien, końcówki są idealne dla osób z wrażliwymi dziąsłami, nie powodując podrażnień. Kompatybilne z różnymi modelami szczoteczek HAXE, zapewniają maksymalną efektywność czyszczenia i komfort użytkowania.

Chcesz zadać pytanie o produkt ?
Zadaj je farmaceucie
Wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej HAXE to wysokiej jakości akcesoria stomatologiczne zaprojektowane z myślą o maksymalnej skuteczności czyszczenia zębów przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla dziąseł. Wykonane z bardzo miękkiego włosia DUPONT™, gwarantują profesjonalne czyszczenie jamy ustnej w domowym zaciszu.
Końcówki wyposażone są w niezwykle cienkie włókna o średnicy zaledwie 0,152 mm, które umożliwiają dotarcie do najtrudniejszych miejsc w jamie ustnej. Dzięki tej precyzyjnej konstrukcji można skutecznie usuwać płytkę nazębną i resztki jedzenia nawet z przestrzeni międzyzębowych i wzdłuż linii dziąseł, gdzie zwykłe szczoteczki mają ograniczoną skuteczność.
Specjalne zaokrąglone końce włókien zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać podrażnieniu dziąseł, co czyni te końcówki idealnymi również dla osób z wrażliwymi dziąsłami. Miękkie włosie DUPONT™ nie uszkadza szkliwa zębowego ani nie powoduje dyskomfortu podczas czyszczenia.
Końcówki charakteryzują się szeroką kompatybilnością i pasują do szczoteczek HAXE modeli HX701, HX702, SG-B972DC oraz SG-W972DC. Ta uniwersalność oznacza, że można je używać z różnymi modelami szczoteczek sonicznych tej marki, co zwiększa wygodę użytkowania.
Dzięki przemyślanej konstrukcji, końcówki zapewniają maksymalną efektywność usuwania płytki nazębnej i resztek jedzenia. Cienkie włókna w połączeniu z działaniem sonicznym szczoteczki tworzą skuteczny system czyszczenia, który:
Dla zachowania optymalnej skuteczności czyszczenia i higieny, producent zaleca wymianę końcówek co 3 miesiące. Regularna wymiana końcówek jest kluczowa dla utrzymania najwyższej jakości czyszczenia zębów i zapobiega gromadzeniu się bakterii na zużytych włókienkach.
Końcówki dostarczane są w białym kolorze, co zapewnia estetyczny wygląd i łatwość utrzymania w czystości. Opakowanie zawiera 2 sztuki końcówek, co wystarcza na pół roku regularnego użytkowania przy zalecanej częstotliwości wymiany.
Końcówki produkowane są przez polską firmę GRZEGORZ NOWAK HAXE POLSKA z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości artykułów stomatologicznych, dbając o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa swoich produktów.
Tabela charakterystyki PRODUKTU

| HAXE Końcówki do szczoteczki sonicznej SG-W972DC białe, sprzęt medyczny | |
|---|---|
| Dostępne opakowania | Produkt HAXE Końcówki do szczoteczki sonicznej SG-W972DC białe dostępny jest w opakowaniach: |
| Wskazania do stosowania | HAXE Końcówki do szczoteczki sonicznej SG-W972DC białe stosuj na: |
| Skład |
Substancje czynne zawarte w HAXE Końcówki do szczoteczki sonicznej SG-W972DC białe to: |
| Kategorie | |
| Postać | sprzęt medyczny |
| Producent | Producentem HAXE Końcówki do szczoteczki sonicznej SG-W972DC białe jest Skalus |
| Dostępność | Produkt dostępny bez recepty |
Jak pacjenci oceniają ten produkt?
Powiązane wg kategorii
W portfolio producenta Skalus znajduje się więcej produktów:

Nie daj się jesieni