Menu

Wyrób medyczny

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude

Wybierz wariant produktu

  • Opakowanie
    1 szt.
    Aktualnie brak ofert dla tego produktu

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude to innowacyjny smoczek uspokajający dla niemowląt w wieku 0-6 miesięcy. Jego dynamiczna gumka dostosowuje się do rytmu ssania dziecka, co zapewnia komfort i wspiera naturalny odruch ssania. Smoczek ma symetryczny kształt inspirowany brodawką sutkową, co sprzyja prawidłowemu rozwojowi jamy ustnej. Wyprofilowana tarczka z otworami wentylacyjnymi ułatwia oddychanie i minimalizuje ryzyko podrażnień. Wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego, smoczek jest bezpieczny i trwały, idealny do uspokajania dziecka w różnych sytuacjach.

Reklama

Średnia ocena produktu:

Ten produkt jeszcze nie został przez nikogo oceniony.
Dodaj własną opinię jako pierwszy!

Informacje o produkcie

Smoczek LOVI Prime Nude to nowoczesny smoczek uspokajający przeznaczony dla niemowląt w wieku 0-6 miesięcy. Ten wyjątkowy produkt wyróżnia się dynamiczną gumką, która naturalnie dostosowuje się do rytmu ssania dziecka, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla Twojego maluszka.

Innowacyjna dynamiczna technologia

Największą zaletą smoczka LOVI Prime jest jego dynamiczna gumka, która rozciąga się i kurczy zgodnie z naturalnym rytmem ssania dziecka. To rewolucyjne rozwiązanie sprawia, że smoczek doskonale naśladuje naturalne karmienie piersią, nie zakłócając przy tym naturalnego odruchu ssania niemowlęcia.

Bezpieczny kształt inspirowany naturą

Gumka smoczka ma symetryczny kształt inspirowany brodawką sutkową wypełnioną mlekiem. Dzięki temu dziecko czuje się naturalnie i komfortowo podczas używania smoczka. Spłaszczona gumka i cienka szyjka umożliwiają swobodne domknięcie ust, co wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej i nie zaburza rozwoju mowy ani zgryzu.

Ergonomiczna tarczka dla komfortu oddychania

Smoczek wyposażony jest w wyprofilowaną tarczkę z wycięciem, która ułatwia oddychanie nosem i przełykanie śliny. Specjalne otwory wentylacyjne zapewniają swobodny przepływ powietrza, minimalizując przyleganie do skóry dziecka. To znacznie zmniejsza ryzyko podrażnień i odparzeń wokół buzi maluszka.

Wysokiej jakości materiały

Smoczek wykonany jest z silikonu medycznego najwyższej jakości, który charakteryzuje się następującymi właściwościami:

  • Hipoalergiczność – delikatny silikon nie uczula dziecka.
  • Trwałość – materiał nie odkształca się podczas używania.
  • Elastyczność – doskonale dostosowuje się do potrzeb dziecka.
  • Bezpieczeństwo – nie zawiera BPA ani innych szkodliwych substancji.

Korzyści dla rozwoju dziecka

Smoczek LOVI Prime został zaprojektowany z myślą o prawidłowym rozwoju niemowlęcia:

  • Nie zaburza naturalnego odruchu ssania – dziecko może swobodnie przechodzić między karmieniem piersią a smoczkiem.
  • Wspiera rozwój mowy i zgryzu – ergonomiczny kształt nie wpływa negatywnie na rozwój jamy ustnej.
  • Umożliwia naturalną pracę języka – dziecko może swobodnie poruszać językiem.
  • Lekki i nie obciąża buzi – minimalizuje ryzyko powstawania wad zgryzu.

Kiedy używać smoczka

Smoczek LOVI Prime idealnie sprawdza się w różnych sytuacjach:

  • Podczas zasypiania – pomaga dziecku się uspokoić i łatwiej zasnąć.
  • W chwilach stresu – zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
  • Na spacerach i w podróży – uspokaja dziecko w nowym otoczeniu.
  • W pierwszych tygodniach życia – wspiera adaptację niemowlęcia.

Sposób użycia i higiena

Przed pierwszym użyciem należy gotować smoczek w wodzie przez 5 minut, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Przed każdym użyciem należy umyć smoczek ciepłą wodą i sprawdzić jego stan, pociągając gumkę we wszystkich kierunkach. W przypadku zauważenia jakichkolwiek uszkodzeń, smoczek należy natychmiast wyrzucić.

Ważne ostrzeżenia

  • Nie używać w zmywarce – może to uszkodzić materiał.
  • Nie przywiązywać wstążek ani pasków – istnieje ryzyko uduszenia.
  • Nie wystawiać na bezpośrednie nasłonecznienie – może to osłabić materiał.
  • Nie zanurzać w słodkich substancjach ani lekarstwach – może to być szkodliwe dla dziecka.

Przechowywanie i wymiana

Smoczek należy przechowywać w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku. Ze względów higienicznych zaleca się wymianę smoczka co 1-2 miesiące na nowy, nawet jeśli nie widać oznak zużycia.

Stylowy design

Smoczek dostępny jest w modnym kolorze nude (beżowym), który doskonale komponuje się z każdym strojem dziecka. Nowoczesny design sprawia, że smoczek jest nie tylko funkcjonalny, ale także stanowi stylowy dodatek zgodny z aktualnymi trendami.

Szczegółowe informacje

Hipoalergiczność materiału

Smoczek LOVI Prime jest wykonany z delikatnego silikonu, który nie uczula dziecka, co sprawia, że jest bezpieczny dla wrażliwej skóry niemowląt.

Dostosowanie gumki do wieku dziecka

Rozmiar gumki smoczka został dostosowany do wieku i etapu rozwoju dziecka, co różni się od standardowych smoczków LOVI, zapewniając optymalne wsparcie dla niemowląt w wieku 0-6 miesięcy.

Stylowy design

Smoczek w modnym kolorze nude to nie tylko funkcjonalny produkt, ale także atrakcyjny dodatek, który doskonale wpisuje się w aktualne trendy.

Zalecenia dotyczące użytkowania

Smoczek LOVI Prime powinien być używany jako wsparcie w adaptacji w pierwszych tygodniach życia, a także w sytuacjach stresowych i podczas zasypiania, co pomaga dziecku poczuć się bezpieczniej.

Bezpieczeństwo użytkowania

Smoczek powinien być używany wyłącznie z dedykowanymi uchwytami zgodnymi z normą EN12586, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla dziecka.

Otoczenie przechowywania

Aby zapewnić higienę, smoczek należy przechowywać w czystym, suchym i zamkniętym pojemniku, z dala od promieni słonecznych i źródeł ciepła.

Charakterystyka LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude

Tabela charakterystyki produktu

LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude
Dostępne opakowania Produkt LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude dostępny jest w opakowaniach:
Wskazania stosowania LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude stosuj na:
Skład Substancje czynne zawarte w LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude to:
Kategorie
Postać smoczek
Producent Producentem LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude jest Canpol
Dostępność Produkt dostępny bez recepty

Poradniki dla pacjenta

Powiązane wg kategorii

Producentem LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude jest
firma Canpol

W portfolio producenta Canpol znajduje się więcej produktów:

Reklama

Cena LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude w aptekach

Skorzystaj z naszej porównywarki cen leków i suplementów diety w aptekach internetowych i kup najtaniej. Sprawdź dostępne opakowania i
zobacz najniższą cenę:

Rozmiar opakowania: 1 szt.

Kod EAN: 5901691890350

Wskazania stosowania LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude

Zastosuj ten Produkt w przypadku wystąpienia:

Gdzie kupisz najtaniej LOVI Smoczek silikonowy dynamiczny Prime Nude?

Rozmiar opakowania: 1 szt.

Kod EAN: 5901691890350

FAQ

Czy smoczek LOVI Prime Nude może zakłócać karmienie piersią?

Nie, smoczek został zaprojektowany tak, aby nie zakłócać naturalnego odruchu ssania. Dynamiczna gumka naśladuje naturalne karmienie piersią, dzięki czemu dziecko może swobodnie przechodzić między karmieniem piersią a smoczkiem.

Jak długo można używać smoczek LOVI Prime?

Ze względów higienicznych zaleca się wymianę smoczka co 1-2 miesiące na nowy, nawet jeśli nie widać oznak zużycia. Przed każdym użyciem należy sprawdzić stan smoczka, pociągając gumkę we wszystkich kierunkach.

Czy smoczek może wpływać na rozwój mowy i zgryzu dziecka?

Nie, smoczek LOVI Prime został zaprojektowany tak, aby wspierać prawidłowy rozwój jamy ustnej. Spłaszczona gumka i cienka szyjka umożliwiają naturalne domknięcie ust i swobodną pracę języka, nie wpływając negatywnie na rozwój mowy ani zgryzu.

Jak przygotować smoczek przed pierwszym użyciem?

Przed pierwszym użyciem należy gotować smoczek w wodzie przez 5 minut, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Po schłodzeniu należy wycisnąć pozostałą w smoczku wodę.

Czy smoczek jest bezpieczny dla dzieci z alergią?

Tak, smoczek wykonany jest z hipoalergicznego silikonu medycznego najwyższej jakości, który nie uczula dziecka. Dodatkowo nie zawiera BPA ani innych szkodliwych substancji.

Nie daj się jesieni

Nie daj się jesieni

Sprawdź