Menu

Wyrób medyczny

Durex Pleasure Ring

pierścień erekcyjny

Wybierz wariant produktu

  • Opakowanie
    1 szt.
    Cena od 27.47 zł Produkt dostępny
    w 1 aptekach

Pierścień erekcyjny Durex Pleasure Ring to akcesorium zaprojektowane dla mężczyzn, którzy chcą przedłużyć stosunek seksualny i wzmocnić erekcję. Wykonany z miękkiego, rozciągliwego materiału, dopasowuje się do większości rozmiarów penisa, zapewniając komfort i intensywniejsze doznania dla obojga partnerów. Działa poprzez uciskanie naczyń krwionośnych, co sprzyja lepszemu ukrwieniu i dłuższej erekcji. Idealny dla osób, które pragną wzbogacić swoje życie seksualne oraz dla par eksperymentujących z nowymi formami przyjemności.

Reklama

Średnia ocena produktu:

Ten produkt jeszcze nie został przez nikogo oceniony.
Dodaj własną opinię jako pierwszy!

Informacje o produkcie

DUREX PLEASURE RING – pierścień erekcyjny dla intensywnych doznań

Pierścień erekcyjny DUREX PLEASURE RING to proste i skuteczne rozwiązanie dla mężczyzn pragnących przedłużyć stosunek seksualny oraz wzmocnić erekcję. Ten niewielki akcesorium seksualne, będący wyrobem medycznym, zostało zaprojektowane z myślą o zwiększeniu przyjemności dla obojga partnerów. Dzięki specjalnej konstrukcji z miękkiego, rozciągliwego materiału, pierścień dostosowuje się do większości rozmiarów penisa, zapewniając komfort użytkowania i bezpieczeństwo stosowania.

Dlaczego warto wybrać pierścień erekcyjny DUREX?

Pierścień erekcyjny to doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z akcesoriami erotycznymi. Jest niezwykle prosty w użyciu, a jednocześnie skuteczny w działaniu. Dzięki niemu można doświadczyć intensywniejszych doznań podczas zbliżenia oraz cieszyć się dłuższą i silniejszą erekcją.

Główne korzyści ze stosowania pierścienia:

  • Wydłużenie czasu trwania erekcji dzięki wpływowi na cyrkulację krwi w penisie.
  • Wzmocnienie orgazmu poprzez lepsze ukrwienie członka.
  • Zwiększenie przyjemności dla obojga partnerów podczas stosunku.
  • Możliwość wielokrotnego użycia – jeden pierścień może być stosowany do sześciu razy.
  • Uniwersalny rozmiar dopasowujący się do większości wymiarów.
  • Bezpieczny dla zdrowia – produkt został przebadany i przetestowany.

Jak działa pierścień erekcyjny?

Działanie pierścienia erekcyjnego opiera się na prostej zasadzie fizjologicznej. Po założeniu na nasadę wzwodnionego penisa, pierścień delikatnie uciska naczynia krwionośne, co wpływa na cyrkulację krwi w członku. Dzięki temu krew utrzymuje się dłużej w naczyniach penisa, co przekłada się na przedłużoną i silniejszą erekcję. Ten mechanizm pozwala także na intensywniejsze odczucia podczas stosunku oraz może wzmacniać orgazm, zarówno u mężczyzny, jak i jego partnerki.

Pierścień usprawnia ukrwienie członka, co sprawia, że erekcja jest stabilniejsza i trwa dłużej niż zwykle. Umożliwia to czerpanie przyjemności przez dłuższy czas oraz może pomóc w osiągnięciu bardziej intensywnego orgazmu.

Cechy charakterystyczne pierścienia DUREX PLEASURE RING

Pierścień został wykonany z miękkiego, bardzo rozciągliwego materiału, który jest przyjemny w dotyku i nie powoduje dyskomfortu podczas noszenia. Materiał ten zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie pierścienia, co czyni go wygodnym w użyciu nawet dla osób bez doświadczenia z tego typu akcesoriami.

Uniwersalny rozmiar to kolejna ważna cecha tego produktu. Dzięki elastycznemu materiałowi pierścień dopasowuje się do większości wymiarów penisa, eliminując konieczność dobierania odpowiedniego rozmiaru. To czyni go praktycznym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny.

Produkt można stosować zarówno z prezerwatywą, jak i bez niej. Jest również kompatybilny z żelami intymnymi na bazie wody, co zwiększa komfort stosowania. Ważne jest jednak pamiętanie, że pierścień nie jest metodą antykoncepcyjną – w przypadku chęci zabezpieczenia się przed ciążą lub chorobami przenoszonymi drogą płciową należy używać odpowiednich środków ochronnych, takich jak prezerwatywa.

Jak prawidłowo stosować pierścień erekcyjny?

Stosowanie pierścienia erekcyjnego jest proste i intuicyjne. Aby uzyskać najlepsze efekty i zapewnić bezpieczeństwo, warto przestrzegać kilku prostych zasad.

Krok po kroku – zakładanie pierścienia:

  1. Jeśli planujesz używać prezerwatywy, załóż ją w pierwszej kolejności na wzwodniony penis.
  2. Wyjmij pierścień z opakowania, uważając, aby nie uszkodzić go ostrymi przedmiotami.
  3. Rozciągnij pierścień delikatnie obiema rękami.
  4. Ostrożnie nałóż pierścień na trzon penisa, umieszczając go u nasady członka.
  5. Upewnij się, że pierścień jest prawidłowo założony i nie powoduje dyskomfortu.

Jak długo można nosić pierścień?

Pierścień można nosić maksymalnie przez 30 minut jednorazowo. Dłuższe noszenie może być szkodliwe dla zdrowia i prowadzić do uszkodzenia tkanek członka. Po zdjęciu pierścienia należy odczekać co najmniej 60 minut przed kolejnym założeniem. Takie przerwy są niezbędne, aby przywrócić prawidłową cyrkulację krwi.

Zdejmowanie pierścienia:

Aby zdjąć pierścień, rozciągnij go delikatnie i ostrożnie pociągnij do góry, zsuwając z penisa. Nie należy ściągać pierścienia siłą – jeśli sprawia to trudność, można wykorzystać niewielką ilość lubrykantu na bazie wody, aby ułatwić zsunięcie.

Pielęgnacja i przechowywanie pierścienia

Prawidłowa pielęgnacja pierścienia pozwala na jego wielokrotne użycie. Jeden pierścień DUREX PLEASURE RING może być stosowany do sześciu razy, pod warunkiem odpowiedniej konserwacji.

Jak myć pierścień?

Po każdym użyciu należy umyć pierścień ciepłą wodą z delikatnym mydłem. Dokładnie spłucz mydło i osusz pierścień miękkim ręcznikiem. Następnie umieść go w załączonym do produktu opakowaniu, które chroni go przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami.

Przechowywanie:

Pierścień należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych oraz żrących środków chemicznych. Unikaj przechowywania w miejscach o wysokiej temperaturze lub wilgotności, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na właściwości materiału.

Bezpieczeństwo stosowania – ważne informacje

DUREX PLEASURE RING jest wyrobem medycznym, który został przebadany pod kątem bezpieczeństwa. Niemniej jednak, aby użytkowanie było całkowicie bezpieczne, należy przestrzegać kilku istotnych zaleceń.

Ostrzeżenia i środki ostrożności:

  • Nie zasypiaj z założonym pierścieniem – noszenie go przez długi czas może prowadzić do poważnych uszkodzeń penisa.
  • Nie noś pierścienia dłużej niż 30 minut jednorazowo – długotrwałe stosowanie może spowodować uszkodzenie tkanek.
  • Nie używaj pierścienia, jeśli opakowanie jest uszkodzone – może to świadczyć o uszkodzeniu produktu.
  • Otwieraj opakowanie ostrożnie – użycie ostrych narzędzi może uszkodzić pierścień.
  • Trzymaj poza zasięgiem dzieci – produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
  • Pierścień nie jest środkiem antykoncepcyjnym – w przypadku potrzeby zabezpieczenia stosuj odpowiednie metody antykoncepcji.

Jeśli w trakcie stosowania pierścienia odczuwasz ból, dyskomfort, drętwienie lub inne niepokojące objawy, natychmiast zdejmij pierścień i przerwij używanie produktu. W przypadku utrzymywania się dolegliwości skonsultuj się z lekarzem.

Dla kogo jest przeznaczony pierścień DUREX PLEASURE RING?

Pierścień erekcyjny DUREX jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich – od osiemnastego roku życia. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn w związkach, jak i przez osoby samotne. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wzbogacić swoje życie seksualne o nowe doznania, a także dla mężczyzn pragnących przedłużyć erekcję i poprawić jakość stosunku.

Ten produkt to także doskonały wybór dla par, które chcą eksperymentować i odkrywać nowe formy przyjemności. Dzięki prostej konstrukcji i łatwości użycia, pierścień może stanowić pierwszy krok w świat akcesoriów erotycznych.

Kompatybilność z innymi produktami

Pierścień DUREX PLEASURE RING jest w pełni kompatybilny z prezerwatywami marki Durex oraz lubrykantem na bazie wody. Dzięki temu można łączyć jego stosowanie z innymi produktami, co zwiększa komfort i przyjemność podczas zbliżenia.

Unikaj stosowania pierścienia z lubrykantami na bazie silikonu lub oleju, ponieważ mogą one uszkodzić materiał, z którego wykonany jest pierścień, a także wpłynąć negatywnie na skuteczność prezerwatywy, jeśli jest używana.

Co zrobić po zakończeniu użytkowania?

Po wykorzystaniu pierścienia do sześciu razy, należy go zutylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów. Nie należy ponownie używać pierścienia po przekroczeniu zalecanej liczby użyć, ponieważ może to obniżyć jego skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

Podsumowanie

DUREX PLEASURE RING to praktyczne, bezpieczne i skuteczne akcesorium erotyczne, które może znacząco wzbogacić życie seksualne. Dzięki prostej konstrukcji, uniwersalnemu rozmiarowi oraz możliwości wielokrotnego użycia, stanowi doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników akcesoriów erotycznych. Pamiętaj o przestrzeganiu zaleceń dotyczących czasu noszenia, przerw między użyciami oraz odpowiedniej pielęgnacji, aby cieszyć się pełnią korzyści, jakie oferuje ten produkt. Przed pierwszym użyciem uważnie przeczytaj załączoną ulotkę i przestrzegaj zawartych w niej wskazówek.

Szczegółowe informacje

Jednorazowy limit użytkowania

Pierścień DUREX PLEASURE RING może być używany maksymalnie przez 30 minut jednorazowo. Po zdjęciu pierścienia należy odczekać co najmniej 60 minut przed kolejnym użyciem, aby zapewnić prawidłową cyrkulację krwi.

Wielokrotne użycie

Pierścień może być używany do sześciu razy. Po tym czasie należy go zutylizować, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność stosowania.

Instrukcja dotycząca zakładania

W przypadku stosowania prezerwatywy, należy ją założyć w pierwszej kolejności. Upewnij się, że prezerwatywa nie została uszkodzona podczas zakładania pierścienia.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

  • Nie zasypiaj z założonym pierścieniem – długotrwałe noszenie może prowadzić do uszkodzeń.
  • Nie używaj pierścienia, jeśli opakowanie jest uszkodzone – może to świadczyć o uszkodzeniu produktu.
  • Otwieraj opakowanie ostrożnie, aby nie uszkodzić pierścienia ostrymi narzędziami.

Pielęgnacja i przechowywanie pierścienia

Po każdym użyciu pierścień należy umyć delikatnym mydłem i ciepłą wodą. Następnie przechowuj go w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych i żrących środków chemicznych.

Dla kogo jest przeznaczony

Pierścień DUREX PLEASURE RING jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich, od osiemnastego roku życia. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

Charakterystyka Durex Pleasure Ring

Tabela charakterystyki produktu

Durex Pleasure Ring, pierścień erekcyjny
Dostępne opakowania Produkt Durex Pleasure Ring dostępny jest w opakowaniach:
Wskazania stosowania Durex Pleasure Ring stosuj na:
Skład Substancje czynne zawarte w Durex Pleasure Ring to:
Kategorie
Postać pierścień erekcyjny
Producent Producentem Durex Pleasure Ring jest Reckitt Benckiser
Dostępność Produkt dostępny bez recepty

Poradniki dla pacjenta

Powiązane wg kategorii

Producentem Durex Pleasure Ring jest
firma Reckitt Benckiser

W portfolio producenta Reckitt Benckiser znajduje się więcej produktów:

Reklama

Cena Durex Pleasure Ring w aptekach

Skorzystaj z naszej porównywarki cen leków i suplementów diety w aptekach internetowych i kup najtaniej. Sprawdź dostępne opakowania i
zobacz najniższą cenę:

Rozmiar opakowania: 1 szt.

Kod EAN: 5900627066845

Wskazania stosowania Durex Pleasure Ring

Zastosuj ten Produkt w przypadku wystąpienia:

Gdzie kupisz najtaniej Durex Pleasure Ring?

Rozmiar opakowania: 1 szt.

Kod EAN: 5900627066845

FAQ

Jak długo można używać pierścień erekcyjny jednorazowo?

Pierścień DUREX PLEASURE RING można używać jednorazowo maksymalnie przez 30 minut. Pomiędzy kolejnymi użyciami należy zachować co najmniej 60-minutową przerwę.

Ile razy można użyć pierścień erekcyjny Durex?

Jeden pierścień DUREX PLEASURE RING może być używany do 6 razy. Po tym należy go zutylizować i użyć nowego.

Czy pierścień Durex można stosować z prezerwatywą?

Tak, pierścień DUREX PLEASURE RING można stosować z prezerwatywami Durex oraz żelami intymnymi na bazie wody. W przypadku stosowania prezerwatywy należy założyć ją najpierw, a następnie nałożyć pierścień.

Jak czyścić pierścień erekcyjny po użyciu?

Po użyciu należy umyć pierścień delikatnym mydłem i ciepłą wodą, wytrzeć ręcznikiem i przechowywać w załączonym opakowaniu w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej.

Czy pierścień erekcyjny Durex jest bezpieczny?

Tak, DUREX PLEASURE RING jest produktem przetestowanym i bezpiecznym dla zdrowia przy prawidłowym stosowaniu. Nie należy jednak zasypiać z założonym pierścieniem ani używać go dłużej niż 30 minut jednorazowo, ponieważ długotrwałe niewłaściwe używanie może spowodować uszkodzenie członka.

Nie daj się jesieni

Nie daj się jesieni

Sprawdź