
Deser owocowy w słoiczku dla niemowląt po 6. miesiącu. Zawiera 47% owoców (banany, jabłka), kruszonkę z pszenicy i mleka, mąkę ryżową oraz witaminę C. Bez dodatku cukru, bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku; produkt pasteryzowany, o konsystencji dostosowanej do nauki gryzienia. Zawiera mleko i pszenicę (gluten); może zawierać gorczycę i soję.

Chcesz zadać pytanie o produkt ?
Zadaj je farmaceucie
BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką to deser owocowy w słoiczku stworzony specjalnie dla niemowląt i małych dzieci po 6. miesiącu życia. Ten pyszny i zdrowy produkt stanowi idealny pomysł na drugie śniadanie, podwieczorek lub kolację dla maluchów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z różnorodnymi smakami.
Deser zawiera 47% owoców pochodzących ze 100% kontrolowanych upraw, w tym:
Produkt został opracowany z myślą o delikatnych brzuszkach najmłodszych. Charakteryzuje się następującymi cechami:
Zawiera: mleko i pszenicę (gluten). Może zawierać: gorczycę i soję.
W 100g produktu znajduje się:
Przygotowanie jest bardzo proste: odpowiednią ilość produktu należy przełożyć do miseczki plastikową łyżeczką. Konsystencja deseru została dostosowana dla dzieci, które uczą się gryźć i żuć, co wspiera rozwój umiejętności żucia.
Ważne: Nie podawaj resztek produktu, który już jadło dziecko.
Produkt pochodzi od Nutricia Polska Sp. z o.o., producenta certyfikowanego ISO 22000. Fabryka wykorzystuje 100% energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych, co potwierdza dbałość o środowisko naturalne.
BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką to gwarancja jakości potwierdzona na 100% – naturalny, bezpieczny i pyszny deser, który wprowadzi Twoje dziecko w świat nowych smaków i tekstur.
Tabela charakterystyki PRODUKTU

| BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką po 6. miesiącu, deser | |
|---|---|
| Dostępne opakowania | Produkt BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką po 6. miesiącu dostępny jest w opakowaniach: |
| Wskazania do stosowania | BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką po 6. miesiącu stosuj na: |
| Skład |
Substancje czynne zawarte w BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką po 6. miesiącu to: |
| Kategorie | |
| Moc | Dawka 15 mg/100 g |
| Postać | deser |
| Producent | Producentem BOBOVITA Banany i jabłka z kruszonką po 6. miesiącu jest Nutricia |
| Dostępność | Produkt dostępny bez recepty |
Jak pacjenci oceniają ten produkt?


Powiązane wg kategorii
W portfolio producenta Nutricia znajduje się więcej produktów:

Nie daj się jesieni