Opakowanie: 100 szt.

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
Igły Insupen 31G 0,25 mm x 8 mm są przeznaczone do podawania insuliny lub hormonu wzrostu. Można je stosować z powszechnie dostępnymi w Polsce penami (wstrzykiwaczami) insulinowymi.
Igły Insupen to jednorazowe, sterylne, nietoksyczne i pozbawione lateksu igły do penów insulinowych, wyprodukowane z zastosowaniem bezbolesnej technologii “indolore”. Zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie pacjenta podczas wykonywania zastrzyków.
Igły Insupen są kompatybilne z następującymi penami:
Igły Insupen są przeznaczone do jednorazowego użycia z kompatybilnymi wstrzykiwaczami (penami). Każda igła powinna być użyta tylko raz, przez jednego użytkownika, co zapewnia sterylność i maksymalną skuteczność zastrzyku.
Opakowanie zawiera 100 sztuk sterylnych igieł do penów insulinowych.
To jest wyrób medyczny. Należy używać go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Igły są jałowe, niepirogenne, nietoksyczne i nie zawierają lateksu. Przechowywanie oraz transport wyrobów medycznych powinny być zgodne z warunkami określonymi przez producenta.
W portfolio producenta Sirowa Poland znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: