Opakowanie: szt.

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
Termofor z pestek wiśni w uroczym wzorze “Stworki ciemne” to naturalny i ekologiczny produkt polski, który stanowi bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych termoforów wypełnianych płynem. Ten wyjątkowy wyrób medyczny został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych – niemowlętach i małych dzieczkach.
Serce tego termoforu stanowią odpowiednio osuszone i wyselekcjonowane pestki wiśni pochodzące z upraw ekologicznych. To właśnie one nadają produktowi jego wyjątkowe właściwości cieplne. Pestki wiśni lepiej utrzymują ciepło i oddają je w bardziej naturalny sposób niż tradycyjne termofory, co sprawia, że dziecko otrzymuje łagodne, przyjemne ciepło przez dłuższy czas.
Termofor został wykonany w 100% z materiałów przyjaznych dziecku. Zewnętrzna powłoka została uszyta z najwyższej jakości bawełny, która jest miękka i delikatna dla skóry maluszka. Produkt jest zarejestrowanym wyrobem medycznym, który spełnia wszystkie rygory dopuszczenia do obrotu, co gwarantuje jego najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
Najważniejszą zaletą tego termoforu jest brak ryzyka poparzenia lub uszkodzenia skóry dziecka. W przeciwieństwie do tradycyjnych termoforów, nie grozi poparzeniem, odmrożeniem, zatruciem czy wywołaniem alergii.
Termofor ma kształt koła o średnicy około 14 cm i waży około 180 gramów. Dzięki swojemu rozmiarowi i kształtowi doskonale dopasowuje się do małych brzuszków lub innych miejsc na ciele dziecka, które wymagają ciepła lub chłodu.
Podgrzany termofor oddaje ciepło przez około 1-1,5 godziny, co pozwala na długotrwałe działanie bez konieczności ponownego ogrzewania. Ciepło jest oddawane stopniowo i równomiernie, co zapewnia komfort użytkowania.
Ciepły termofor z pestek wiśni jest naturalnym i skutecznym sposobem na łagodzenie różnych dolegliwości u najmłodszych:
Termofor można również wykorzystać jako kompres chłodzący w przypadku:
Termofor można podgrzać na kilka sposobów:
Aby przygotować chłodzący kompres, należy włożyć termofor do woreczka i umieścić w zamrażalniku na około 30 minut.
Termofor z pestek wiśni uspokaja i relaksuje dziecko, działając na jego zmysły w naturalny sposób. Jest to przyjemne i naturalne źródło ciepła, które pomaga maluchowi poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Produkt jest również miły dla oka dzięki uroczemu wzorowi “Stworki ciemne”, który z pewnością spodoba się zarówno rodzicom, jak i dzieciom.
Termofor jest przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci w przedziale wiekowym 0-12 miesięcy, w tym:
Produkt jest uniwersalny i odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.
Termofor jest estetycznie opakowany, co czyni go idealnym prezentem dla młodych rodziców. Produkt jest wysyłany losowo, co oznacza, że konkretny wzór może się różnić od przedstawionego na zdjęciu, ale zawsze będzie to urocza wersja z kolekcji “Stworki ciemne”.
Ten naturalny, ekologiczny i bezpieczny termofor stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań, łącząc w sobie skuteczność działania z troską o zdrowie i komfort najmłodszych.
W portfolio producenta Medi Partners znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: