Menu

Kosmetyk

HERBAPOL zestaw nawilżający żel pod prysznic mięta malina melisa + kojący balsam do ciała i rąk chaber fiołek olej arganowy + kosmetyczka

żel + balsam

Opakowanie: 1 zes.

HERBAPOL Zestaw Nawilżający żel pod prysznic Mięta Malina Melisa + Kojący balsam do ciała i rąk Chaber Fiołek Olej arganowy + kosmetyczka
  • Opakowanie
    1 zes.
    Aktualnie brak ofert dla tego produktu
Reklama

Średnia ocena produktu:

Ten produkt jeszcze nie został przez nikogo oceniony.
Dodaj własną opinię jako pierwszy!

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć

Odkryj naturalną pielęgnację całego ciała z wyjątkowym zestawem kosmetyków od marki HERBAPOL z linii POLANA. Ten starannie dobrany zestaw to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość produktów inspirowanych naturą. Zestaw składa się z trzech elementów: nawilżającego żelu pod prysznic o pojemności 400 ml, kojącego balsamu do ciała i rąk o pojemności 200 ml oraz praktycznej kosmetyczki.

Nawilżający żel pod prysznic o zapachu Mięta Malina Melisa

Żel pod prysznic to prawdziwy koncentrat świeżości i naturalnej pielęgnacji. Jego unikalna formuła została wzbogacona ekstraktami z mięty, maliny i melisy, które nadają mu niepowtarzalny, świeży i relaksujący zapach. Produkt nie tylko dokładnie i delikatnie oczyszcza skórę całego ciała, ale także działa rewitalizująco i relaksuje zmysły przyjemnym aromatem.

Żel charakteryzuje się łagodnym działaniem, dzięki czemu może być stosowany codziennie przez całą rodzinę. Wygodne opakowanie z dozownikiem umożliwia odpowiednie dozowanie produktu i zwiększa jego wydajność.

Sposób użycia żelu pod prysznic:

  • Niewielką porcję żelu nanieś na wilgotne ciało.
  • Wmasuj delikatnie do uzyskania delikatnej piany.
  • Dokładnie spłucz ciepłą wodą.

Kojący balsam do ciała i rąk z chabrem, fiołkiem i olejem arganowym

Drugi element zestawu to kojący balsam do ciała i rąk, który przynosi ulgę skórze wymagającej szczególnej troski. Jego wyjątkowa formuła zawiera ekstrakt z chabra i fiołka oraz cenny olej arganowy, które działają synergistycznie, nawilżając i kojąc skórę.

Balsam skutecznie redukuje podrażnienia, nawilża skórę i wspomaga regenerację naskórka. Jego delikatny, kwiatowy zapach z nutą oleju arganowego tworzy przyjemne doznanie zmysłowe podczas pielęgnacji. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu.

Sposób użycia balsamu:

  • Stosuj na oczyszczoną i osuszoną skórę po kąpieli.
  • Wmasuj delikatnie do całkowitego wchłonięcia.
  • Używaj regularnie dla najlepszych rezultatów.

Praktyczna kosmetyczka w zestawie

Zestaw uzupełnia praktyczna kosmetyczka, która idealnie nadaje się do przechowywania kosmetyków w domu oraz na podróże. To doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które cenią wygodę i porządek.

Dla kogo przeznaczony jest zestaw?

Produkty w zestawie są odpowiednie do każdego typu skóry, szczególnie polecane dla skóry suchej, wrażliwej i wymagającej regeneracji. Kosmetyki mogą być stosowane przez całą rodzinę, w tym dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw jest również polecany dla wegan.

Naturalna pielęgnacja od Herbapol

Herbapol to marka z ponad 70-letnim doświadczeniem, która dostarcza polskim rodzinom to, co najlepsze – produkty pochodzące prosto z natury. Filozofia marki “Herbapol – Masz to w naturze” przekłada się na wysoką jakość kosmetyków inspirowanych naturalnymi składnikami.

Wybierając produkty Herbapol, świadomie troszczysz się o naturę z myślą o przyszłych pokoleniach. Marka oferuje przyjemność naturalnej pielęgnacji, łącząc tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami kosmetycznymi.

Zalety zestawu:

  • Kompleksowa pielęgnacja – żel i balsam uzupełniają się wzajemnie.
  • Naturalne składniki aktywne – ekstrakty roślinne i olej arganowy.
  • Przyjemne zapachy – świeża mięta z maliną i melisą oraz kwiatowy chaber z fiołkiem.
  • Wygodne opakowania – z dozownikami ułatwiającymi użytkowanie.
  • Praktyczna kosmetyczka – idealna na podróże.
  • Bezpieczne dla całej rodziny – odpowiednie dla dzieci powyżej 3 lat.
  • Produkt wegański – zgodny z etyką dbałości o zwierzęta.

Ten zestaw to doskonały wybór na prezent dla siebie lub bliskiej osoby, która ceni naturalną pielęgnację i wysoką jakość kosmetyków. Codzienne używanie produktów zapewni skórze odpowiednie nawilżenie, kojące działanie i przyjemne doznania zapachowe.

Producentem HERBAPOL zestaw nawilżający żel pod prysznic mięta malina melisa + kojący balsam do ciała i rąk chaber fiołek olej arganowy + kosmetyczka jest
firma Herbapol Lublin

W portfolio producenta Herbapol Lublin znajduje się więcej produktów:

Sprawdź ceny

Kod EAN: 5900956911021
Reklama

Wskazania stosowania HERBAPOL zestaw nawilżający żel pod prysznic mięta malina melisa + kojący balsam do ciała i rąk chaber fiołek olej arganowy + kosmetyczka

Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: