Opakowanie: 30 g

Kliknij w nagłówek aby rozwinąć
ACTIVLAB DLA MNIE BOMBA Beauty to innowacyjna odżywka białkowa stworzona specjalnie dla osób dbających o swoją urodę od wewnątrz. Ten wyjątkowy suplement diety w formie proszku do sporządzania napoju łączy w sobie wysoką wartość odżywczą z działaniem wspierającym zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.
Produkt zawiera koncentrat białka serwatkowego wzbogacony trzema kluczowymi składnikami aktynymi: biotyną, kolagenem hydrolizowanym oraz kwasem hialuronowym. Ta unikalna kompozycja sprawia, że odżywka nie tylko dostarcza organizmowi wysokowartościowego białka, ale również wspiera procesy regeneracyjne i piękny wygląd.
Odżywka charakteryzuje się smakiem czekolady z karmelem, co czyni codzienne suplementowanie prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo produkt jest bez dodatku cukru, zawiera jedynie naturalnie występujące cukry.
Każda porcja dostarcza 100 mcg biotyny, co stanowi aż 200% zalecanej dziennej wartości. Biotyna to witamina z grupy B, która:
W każdej porcji znajduje się 500 mg kolagenu hydrolizowanego – białka, które:
Zawartość 100 mg kwasu hialuronowego w jednej porcji wspiera:
Jedna porcja (30g) produktu dostarcza:
Przygotowanie napoju jest niezwykle proste:
ACTIVLAB DLA MNIE BOMBA Beauty to produkt stworzony z myślą o:
Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może zastąpić zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt może zawierać pochodne zbóż zawierających gluten oraz soi.
Przechowywanie: Trzymaj w temperaturze pokojowej, chroń od światła i wilgoci. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Wybierając ACTIVLAB DLA MNIE BOMBA Beauty, inwestujesz w kompleksową pielęgnację swojej urody od wewnątrz, łącząc przyjemność smakowania z troską o zdrowy wygląd.
W portfolio producenta UNIPRO znajduje się więcej produktów:
Zastosuj ten lek w przypadku wystąpienia: