Leki na poprawę nastroju bez recepty

Szukasz leków na poprawę nastroju? A co Ci pomaga, gdy świat widzisz w czarnych barwach, wszystko drażni, praca dobija? Potrzebujesz energii i powrotu radości życia. Dlatego poznaj domowe sposoby i zioła na poprawę nastroju.

, ,

Jakie właściwości lecznicze ma kozłek lekarski?

Waleriana albo kozłek lekarski to tradycyjna roślina stosowana w leczeniu stresu i problemów z zasypianiem. Czy waleriana jest bezpieczna dla każdego? Prozdrowotne właściwości ma cała roślina, czy tylko jej część? W jaki sposób zażywać kozłek, aby przyniósł jak najlepsze efekty?

, ,
Tabletki nasenne bez recepty: Novanoc, Valused Plus Noc, Destresan noc z melatoniną (fot. leki.pl).

Jak wybrać skuteczny lek nasenny nieuzależniający?

Szukasz dla siebie tabletek nasennych bez recepty? Znów tłukłeś się pół nocy, bo sen nie przychodził? A przed Tobą kolejny ciężki dzień. Do tego cieknie kran, w samochodzie zgrzyta, a Franek znów kaszlem. Stres goni stres. Boisz się brać coś mocnego na sen. W pełni Cię rozumiem. W takim razie ziołowe tabletki nasenne są w sam raz dla Ciebie. Tutaj przeczytasz, co wybrać i jaki preparat pomoże Ci porządnie się wyspać.

, ,
Najmocniejszy lek na uspokojenie bez recepty: Nervomix Control, Tonaxinum Forte, Valerin Max (fot. leki.pl).

Najmocniejszy lek na uspokojenie bez recepty -Valerin czy Valused?

Stres stał się nieodzownym elementem dzisiejszego świata, a także źródłem wielu schorzeń i chorób. To właśnie dlatego ziołowe leki uspokajające, które można nabyć bez recepty, cieszą się coraz większą popularnością. Jakie preparaty uspokajające można kupić w aptece? Jak wybrać najlepszy?

, ,

Leki na uspokojenie — bezpieczeństwo stosowania

Ostatni rok dla większości z nas nie należał do łatwych. Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że szybko musieliśmy przystosować się do nowych, nieznanych nam realiów, co zaburzyło nasz względny spokój. Zamknięcie wielu lokali usługowych i zakładów pracy, niejednokrotnie utrata źródła dochodu, brak możliwości kontaktu lub utrata bliskich osób przyczyniają się do zwiększonego spożycia środków uspokajających. Często są to preparaty z tych najsilniejszych grup i dostępnych jedynie na receptę. Należy pamiętać, że ich nierozsądne stosowanie może doprowadzić do wielu niebezpiecznych zmian w organizmie.

, ,