Poznaj leki na zapalenie prostaty bez recepty

Zapalenie prostaty, a właściwie zapalenie gruczołu krokowego, może mieć ostry lub przewlekły charakter i może dotknąć mężczyzn w każdym wieku. Najczęściej zaczyna się od uczucia parcia na mocz, zwiększonej częstotliwości i pieczenia podczas oddawania moczu. Jest powodowane przez drobnoustroje, które przedostają się do prostaty. Czy zapalenie prostaty przechodzi samo? W jaki sposób się go leczy?

,

Skuteczny lek na prostatę bez recepty – Prostamol czy Sterko?

Prostata, czyli gruczoł krokowy, jest jednym z elementów męskiego układu płciowego. Schorzenia gruczołu krokowego zdecydowanie nasilają się wraz z wiekiem. Prostata ma wpływ na oddawanie moczu oraz czynności seksualne mężczyzn. Problemy z prostatą to często wstydliwy problem, a panowie nie chcą iść do lekarza, tylko ratują się preparatami dostępnymi bez recepty. Co można znaleźć w aptece? Czy są to skuteczne preparaty?

, ,

Ogólnopolski Dzień Świadomości Raka Prostaty — co warto wiedzieć?

Dane statystyczne sugerują, że nowotwór prostaty stanowi 20% wszystkich diagnozowanych przypadków nowotworów złośliwych. Regularne badania profilaktyczne, pozwalają na szybkie wykrycie zmian nowotworowych i wdrożenie leczenia, co zwiększa szanse na powrót do pełni sił.

,