fbpx

Kontakt z leki.pl

Leki.pl to strona mająca ułatwić znalezienie informacji dotyczących leków dostępnych w Polsce. Zanim zadasz konkretne pytanie sprawdź, czy nie zostało już ono zadane w naszym dziale FAQ.

W przypadku, gdy nie jesteś w stanie znaleźć poszukiwanych informacji, zachęcamy do poszukiwania ich za pośrednictwem wielu innych zasobów internetowych, w aptekach ogólnodostępnych, stronach Ministerstwa Zdrowia lub za pośrednictwem lekarza lub innego pracownika służby zdrowia.

Uwaga: Leki.pl nie jest apteką internetową i nie dostarcza żadnych leków na receptę ani produktów farmaceutycznych dostępnych bez recepty. Nie udziela porad medycznych, usług diagnostycznych ani zaleceń dotyczących leczenia.

 

Kontakt z nami: kontakt (at) leki.pl

FB: https://www.facebook.com/rzetelnie.o.lekach

Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?