
Ibuprom Zatoki co to jest?
Ibuprom Zatoki Tabs jest lekiem. Każda tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) i 30 mg pseudoefedryny chlorowodorku (Pseudoephedrini hydrochloridum). Ibuprom Zatoki Tabs działa przeciwbólowo i zmniejsza ilość wydzieliny przez co udrażnia zatoki i nos. Lek wykazuje działanie przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne. Lek stosowany jest doraźnie w objawach przeziębienia lub grypy.
Pacjenci oceniają lek na: