Ibuprex Max

tabletki400 mg

Ibuprex Max to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Substancją czynną leku jest ibuprofen w dawce 400 mg. Produkt stosowany jest w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego różnego pochodzenia i gorączki.

Spis treści

    Opis leku

    Ibuprex Max – co to?

    Ibuprex Max to lek dostępny bez recepty w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Substancją czynną leku jest ibuprofen w dawce 400 mg. Produkt stosowany jest w objawowym leczeniu bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego różnego pochodzenia i gorączki.

    Dawkowanie

    Jak dawkować Ibuprex Max?

    Zazwyczaj skuteczną dawką dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia w leczeniu gorączki i bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego jest jedna tabletka (400 mg) do 3 razy na dobę w odstępach co 4 – 6 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż trzech tabletek na dobę. Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów.

    Przechowywanie

    Jak przechowywać Ibuprex Max?

    Lek Ibuprex Max w postaci tabletek o dawce 400 mg powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci. Najlepiej trzymać go w oryginalnym opakowaniu, z dala od dzieci i zwierząt.

    Forma podania

    Lek Ibuprex Max to tabletki, które należy połykać w całości, popijając wodą.


    Ulotka

    Ulotka leku Ibuprex Max dla pacjenta

    Pobierz ulotkę PDF

    Skład leku

    Składniki zawarte w leku Ibuprex Max to:

    Zalecenia stosowania

    Lek Ibuprex Max zaleca się stosować w przypadku:

    Producent

    Producentem leku Ibuprex Max jest Olimp Labs.

    Kategorie

    Postać

    Tabletki powlekane

    Moc

    400 mg

    Tablica pytań o Ibuprex Max

    Brak pytań.

    Zamienniki i produkty podobne

    Zamieniki i produkty podobne do Ibuprex Max to: IbuTeva Max, Ibumax, Ibupar Forte, Ibuprofen Max, MIG, Nurofen Express Forte Tabs.

    Poradniki

    Wyświetlane poradniki pochodzą z działów: , , , , , .