leki-orange

Depremin, tabletki, 612 mg

Depremin co to jest?

Depremin, tabletki, 612 mg to lek roślinny o wskazaniu krótkotrwałego leczenia łagodnych zaburzeń depresyjnych u osób dorosłych. Lek zawiera wyciąg suchy z ziela dziurawca (Hyperici herbae extractum siccum quantificatum). Zalecana dawka dobowa dla osoby dorosłej to 1 tabletka dziennie. Efekt terapeutyczny powinien wystąpić w ciągu 4 tygodni leczenia. Lek nie można stosować dłużej niż 6 tygodni.
Pacjenci oceniają lek na:
Stosowanie w ciąży
Przeciwwskazane
Kobieta karmiąca
Przeciwwskazane
Prowadzenie pojazdów
Brak badań
Interakcje z alkoholem
Brak badań
Rozdziały

Skład leku Depremin

Zapoznaj się z dokładnym składem leku Depremin.

Ziele dziurawca wykazuje liczne właściwości lecznicze. Wykazuje on między innymi działanie uspakajające i przeciwdepresyjne. Ze względu na te właściwości jest wykorzystywany w stanach niepokoju lub na…

Na co pomaga Depremin?

Sprawdź, w jakich schorzeniach możesz zastosować lek Depremin.

Epizod depresyjny jest to okres depresji, który utrzymuje się przez co najmniej dwa tygodnie. Przyczyny epizodów depresyjnych są złożone i zróżnicowane, a składają się na nie czynniki społeczne, psych…
Zaburzenia nastroju (zaburzenia afektywne) są zaburzeniami psychicznymi, które przede wszystkim wpływają na stan emocjonalny pacjenta, na sposób myślenia, odczuwania i codziennego funkcjonowania. Głów…
Zaburzenia nerwicowe są klasą funkcjonalnych zaburzeń psychicznych obejmujących przewlekły niepokój, ale bez urojeń i halucynacji. Istnieje wiele różnych nerwic, w tym: zaburzenie obsesyjno-komp…

Zamienniki Depremin i produkty podobne

W tej sekcji znajdziecie produkty zawierające taką samą substancję lub substancje o podobnym działaniu. Preparaty te mogą być stosowane w leczeniu tego samego schorzenia.
Hyperherba, tabletki, 330 mg
Intractum Hyperici, płyn/Phytopharm

Częste pytania o Depremin

Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące leku Depremin.
Cena leku Depremin, tabletki, 612 mg jest zależna od wielkości opakowania. Lek w ilości 20 tabletek w opakowaniu kosztuje około 20 złotych, lek w opakowaniu z 60 tabletkami kosztuje około 40 złotych.
Depremin to lek roślinny dostępny bez recepty, który zawiera wyciąg z ziela dziurawca. Surowiec wykazuje działanie przeciwdepresyjne. Lek ma wskazanie w leczeniu krótkotrwałym lekkich objawów depresyjnych u osób dorosłych.
Depremin jest to lek roślinny dostępny bez recepty.
Depremin jest lekiem o wskazaniu krótkotrwałego leczenia lekkich zaburzeń depresyjnych u osób dorosłych. Stosowanie leku przez dzieci i młodzież do 18. roku życia nie jest zalecane.
Depremin to lek roślinny zawierający w swoim składzie wyciąg z ziela dziurawca. Lek może wchodzić w interakcje z wieloma lekami, dlatego przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z farmaceutą.

Depremin dawkowanie

Zapoznaj się ze szczegółowym dawkowaniem leku Depremin. Pamiętaj o jego przestrzeganiu.

Jak dawkować lek Depremin?

Zalecana dawka dla osób dorosłych wynosi 1 tabletka raz na dobę. Czas stosowania leku powinien wynosić 6 tygodni.

Ulotka leku Depremin

Ulotka dostępna do przeczytania w wersji online lub pobrania na dysk jako plik PDF. 

Interakcje Depremin

Pamiętaj, że stosowanie przez ciebie leki mogą wchodzić w różne interakcje, które nasilają bądź osłabiają ich działanie. Interakcje mogą występować nie tylko między lekami, ale także między lekiem a pożywieniem, oraz lekiem a alkoholem.

Czy czujesz się gorzej, stosując ten lek? Twoje doświadczenie ma znaczenie!

Przesyłając informację o działaniu niepożądanym, możesz pomóc poprawić bezpieczeństwo leków. Nie czekaj, podziel się swoją historią!

Tabela charakterystyki Depremin

ProducentZakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.
WskazaniaEpizod depresyjny,
Zaburzenia nastroju (afektywne),
Zaburzenia nerwicowe
SkładnikiWyciąg z ziela dziurawca zwyczajnego
Zamienniki
  1. Hyperherba, tabletki, 330 mg
  2. Intractum Hyperici, płyn/Phytopharm
Moc leku612 mg
Postać lekuTabletki powlekane
Opakowania (EAN: )
(EAN: )
DziałNa zmęczenie,
Stres,
Układ nerwowy,
Zioła i leki roślinne,
Zioła w tabletkach