fbpx

Urisan

Urisan - ulotka informacyjna dla pacjenta

1 kaps. zawiera: 247 mg ekstraktu B.E.E. z nasion dyni, 255 mg ekstraktu B.E.E. z owoców żurawiny, 100 mg ekstraktu B.E.E. z otrąb jęczmienia. Aktywne składniki zostały uzyskane przy pomocy innowacyjnej technologii ekstrakcji bio-wzmocnionej (BioEnhanced Extraction B.E.E.), zapewniającej łatwe przyswajanie przez organizm oraz szybkie i skuteczne działanie preparatu.

Suplement diety, który dostarcza kompleks aktywnych bioflawonoidów oraz szereg składników ważnych dla prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych. Są to m. in. fitosterole, pro-antocyjanidy, kwasy tłuszczowe, polisacharydy oraz magnez. Mają one działanie odkażające i przeciwutleniające. Ekstrakty z nasion dyni, owoców borówki i otrąb jęczmienia korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Przyjmowanie preparatu zaleca się przede wszystkim osobom z nawracającymi infekcjami dróg moczowych oraz nietrzymaniem moczu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

1-2 kaps. 3x/dobę. Po przyjęciu popić szklanką wody.

Urisan - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

FDA zatwierdza kolejny lek immunosupresyjny
Wsparcie leczenia powikłań tocznia rumieniowatego? 22 stycznia 2021 roku FDA zatwierdziła nowy lek immunosupresyjny – woklosporynę, wprowadzoną przez amerykańską firmę farmaceutyczną Aurinia Pharmaceuticals jako preparat o nazwie Lupkynis. Wskazaniem do zastosowania woklosporyny jest aktywna postać nefropatii toczniowej (LN) u osób dorosłych. Lek stosowany jest w połączeniu z podstawowym schematem leczenia immunosupresyjnego – mykofelanem mofetylu i niskimi dawkami […]
Najlepszy lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Ból głowy, ból zęba, ból pleców, ból brzucha, ból… — rodzaje bólu moglibyśmy wymieniać w nieskończoność. Bowiem ilu ludzi, tyle różnych doświadczeń z bólem. Ilość leków, jakie widzimy na półkach aptecznych oznaczonych napisem „Leczenie bólu” i które przyjmujemy jako społeczeństwo, jest bardzo duża. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, co odpowiada za ich działanie i co powinniśmy o nich wiedzieć, aby zażyty lek nam pomógł, a nie zaszkodził?
Metronidazol — dawkowanie i zastosowanie
Metronidazol należy do grupy chemioterapeutyków z grupy nitroimidazolu i jest stosowany jako lek przeciwbakteryjny od ponad 55 lat. Do mikroorganizmów wrażliwych na jego działanie zaliczają się drobnoustroje beztlenowe. To, co odróżnia go od innych antybiotyków to dodatkowe właściwości przeciwpasożytnicze.
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x