fbpx

Quixx Zatoki

Quixx Zatoki - ulotka informacyjna dla pacjenta

Wyrób medyczny zawiera: wodę morską z Oceanu Atlantyckiego bogatą w cenne minerały i mikroelementy z dodatkiem Aloe vera. Wyrób do codziennej higieny i oczyszczania nosa. Działa pomocniczo w zwalczaniu objawów ze strony nosa w przeziębieniu. Łagodzi uczucie suchości, podrażnienia i bólu śluzówki nosa. Działa pomocniczo w leczeniu nieżytu nosa i zapalenia zatok. Wspomagająco u dzieci, które nie potrafią wydmuchać nos. Stężenie soli jest dostosowane do naturalnego stężenia soli w błonie śluzowej i dlatego spray jest łagodny dla nosa. Ekstrakt z aloe vera zwiększa działanie nawilżające i łagodzi podrażnioną błonę śluzową nosa. Niemowlęta (powyżej 6 m-ca życia) i dzieci do 5 lat: 1 dawka sprayu do każdego otworu nosowego 4x/dobę. Dorośli i dzieci od 6 lat: 1 do 3 dawek sprayu do każdego otworu nosowego kilka razy dziennie.

Quixx Zatoki - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Czy suplementacja może zapobiec napadom migreny?
Migrena w istotny sposób obniża jakość życia. Zmniejsza wydolność psychiczną i fizyczną, a u dzieci prowadzi do słabych wyników w nauce. Ponadto migrena może towarzyszyć innym chorobom np. alergii, depresji i zapaleniu zatok. Znalezienie skutecznych sposobów leczenia i zapobiegania migrenie jest ważne ze względu na wciąż rosnące rozpowszechnienie migreny i to, że dotyka ona osób w okresie największej aktywności zawodowej.
Nebulizacja preparatami bez recepty. Nebu-dose, Ectodose, czy sól fizjologiczna?
Przełom wiosny i lata to ciężki sezon dla alergików i osób borykających się z nadwrażliwością dróg oddechowych. Zimą zaś mierzymy się z przeziębieniem, katarem i kaszlem. Nebulizacja jest techniką, która może ułatwić przetrwanie tego czasu. Jakie preparaty mogą być stosowane do nebulizacji? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do lektury artykułu przybliżającego zagadnienia dotyczące nebulizacji […]
Przeterminowane leki — przygotowanie i utylizacja
Niepokojące doniesienia ekologów wielu ludziom dają do myślenia. Coraz częściej jesteśmy świadomi zagrożeń płynących z nieodpowiedniego doboru opału grzewczego, czy nadmiaru plastiku, ale rzadko zastanawiamy się, co dzieje się z niewykorzystanymi lekami. O ile ich prawidłowa utylizacja nie niesie za sobą zazwyczaj negatywnych skutków, o tyle pochopne wyrzucanie ich do zwykłych śmietników może mieć dalekosiężne konsekwencje. Co więc można zrobić z przeterminowanymi lekami?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x