fbpx

Proktosanol

Proktosanol - ulotka informacyjna dla pacjenta

Leczenie wewnętrznych i zewnętrznych guzków krwawniczych odbytu (hemoroidów) z objawami pieczenia i bolesności .Gojenie pęknięć w obrębie guzków krwawniczych. Wspomagająco w leczeniu świądu sromu.

100 g maści zawiera: 9,0 g HAMAMELIS VIRGINIANA TM, 2,0 g ALOE D3, 2,0 g PAEONIA OFFICINALIS D3.

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, smarować cienką warstwą maści miejsca chorobowo zmienione. Maść stosować 1-2x/dobę, w razie potrzeby częściej.

Produkt homeopatyczny – maść przeciw hemoroidom zmniejsza nasilenie zmian chorobowych występujących w leczeniu wewnętrznych i zewnętrznych guzków krwawniczych odbytu z objawami pieczenia i bolesności, goi pęknięcia w obrębie guzków krwawniczych. Działa wspomagająco w leczeniu świądu sromu.

Nadwrażliwość na substancje czynne lub składniki podłoża maści.

Nie stwierdzono istotnych klinicznie interakcji z innymi lekami i innych rodzajów interakcji.

Nie ustalono bezpieczeństwa stosowania w okresie ciąży lub laktacji. Nie stosować bez porozumienia z lekarzem.

Przy stosowaniu produktu zgodnie z zaleceniami przedawkowanie nie jest możliwe.

Proktosanol - wskazania i zastosowanie

Proktosanol - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Syrop hamujący kaszel -Thiocodin, Levopront czy Supremin?
Kaszel suchy to rodzaj mechanizmu obronnego naszego organizmu. Najczęściej spowodowany jest infekcjami wirusowymi, ale jego przyczyną może być także astma, czy nawet niewydolność serca. Choć pacjenci często mają trudności z odróżnieniem kaszlu suchego od mokrego, to takie zróżnicowanie jest koniecznie do wdrożenia odpowiedniego leczenia. Jakie leki stosuje się w łagodzeniu suchego kaszlu?
Co stosować na zawroty głowy?
Zawroty głowy dotykają osób w różnym wieku. Są objawem niepokojącym, który może mieć podłoże w wielu schorzeniach. Po ustaleniu przyczyny ich występowania lekarz dobiera leki na receptę. W niektórych przypadkach można wspomagać terapię lekami dostępnymi bez recepty. Poniższy artykuł wskaże dobry lek na zawroty głowy oraz odpowie na pytanie skąd się one biorą?
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x