Podwyższone ciśnienie tętnicze krwi to problem, z jakim zmaga się wiele osób. Najczęściej chorobę kojarzymy z przyjmowaniem leków. Czy jest to jedyne rozwiązanie? Dowiedz się, w jaki sposób możesz obniżyć ciśnienie krwi bez leków.
Polixar Neo
Polixar Neo - ulotka informacyjna dla pacjenta
1 kaps. zawiera 10 mg monokalina K, 10 mg polikosanole.
Suplement to preparat wytwarzany na bazie wyciągu z fermentowanego czerwonego ryżu oraz wyciągu z otrebów ryżowych zawierajacego alifatyczne długołańcuchowe alkohole, tzw. polikosanole. Skład ten pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu.
1 kaps./dobę.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Artykuły warte przeczytania #leki.pl
Większość z nas kojarzy otyłość wyłącznie z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Tymczasem aspekt wizualny jest jedynie czubkiem góry lodowej. Otyłość bowiem to choroba przewlekła, wymagająca odpowiedniego leczenia. Jak wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu?
Odczyny alergiczne są zawsze niepokojącym objawem dla każdej osoby, u której wystąpią. W przypadku kobiet w ciąży jest tym gorzej, ze względu na specyfikę tego etapu w życiu kobiety. Istnieją jednak leki, które łagodzą objawy alergii i jednocześnie nie zagrażają życiu płodu.
Ziołolecznictwo znane jest od wielu wieków. Śledząc ilość pojawiających się na rynku preparatów roślinnych oraz zainteresowanie nimi społeczeństwa, można odnieść wrażenie, że dopiero teraz przeżywa prawdziwy boom. I słusznie. Zioła zawierają wiele cennych składników, a ich właściwie zastosowane może wspomóc funkcjonowanie niejednego organizmu.
W aptekach można znaleźć bardzo dużo różnych probiotyków ginekologicznych. Preparaty te zawierają kultury bakterii, które są korzystne dla mikroflory pochwy. Znajdują zastosowanie w profilaktyce i leczeniu infekcji w obrębie układu moczowo-płciowego. Dostępne są zarówno w postaci doustnej jak i dopochwowej. Które są lepsze? Czy warto stosować tego typu preparaty?
Zapalenie spojówek to obecnie jedna z najczęstszych przyczyn sięgania po krople do oczu. Może objawiać się: pieczeniem, swędzeniem i ropną wydzieliną z oka. W zależności od przyczyny występowania zapalenia spojówek dobiera się odpowiednie leczenie. Istnieją preparaty dostępne bez recepty, które mogą pomóc w łagodzeniu objawów.