fbpx

Opticlar Plus

Opticlar Plus - ulotka informacyjna dla pacjenta

Kaps. zawierają: mikronizowany owoc borówki czernicy, marigold – suchy ekstrakt z płatków kwiatowych aksamitka wzniesionego (Tagetes erectus) o zawartości 4% estrów luteiny, wit. E, wit. C i β-karoten.

Suplement to naturalna ochrona wzroku: łagodzi objawy zmęczenia oczu, poprawia jakość widzenia i chroni tkanki oka przed wolnymi rodnikami. Suplement jest produktem wyjątkowym, przeznaczonym dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w luteinę, beta-karoten, antocyjany z borówki czernicy oraz wit. E i C. Antocyjany, usprawniają mikrokrążenie w gałce ocznej i poprawiają widzenie, zwłaszcza o zmierzchu. Luteina, jeden z barwników znajdujących się w plamce żółtej, chroni oko przed skutkami promieniowania UV. Suplement wskazany jest szczególnie dla osób o przemęczonym wzroku, które dużo pracują przy komputerze, czytają, oglądają telewizję, jeżdżą samochodem (szczególnie nocą).

1-2 kaps. dziennie.

Nie jest wskazane przyjmowanie suplementu w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opticlar Plus - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Czy dupilumab sprawdzi się w leczeniu astmy u dzieci?
Dupilumab jest wskazany w leczeniu umiarkowanego do ciężkiego atopowego zapalenia skóry u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego. Wyniki badań klinicznych III fazy dowiodły, że substancja ta zmniejsza także ataki astmy i poprawia czynność płuc u najmłodszych pacjentów.
Maść rozgrzewająca czy chłodząca-którą wybrać?
Bóle mięśni i stawów są bolączką osób uprawiających sporty, zarówno regularnie, jak i okazjonalnie. W zależności od schorzenia można zastosować maści lub żele rozgrzewające albo chłodzące. Najważniejszy w ich przypadku jest szybki efekt przeciwbólowy oraz zapewnienie szybkiej regeneracji. Które preparaty są skuteczniejsze? Rozgrzewające czy chłodzące? Kiedy się je stosuje? Czy mogą być niebezpieczne?
Masz problemy z trzustką? Poznaj leki na trzustkę bez recepty!
Trzustka to organ, który odgrywa kluczową rolę w procesie trawienia, wchłaniania i magazynowania składników pokarmowych. Składa się z dwóch elementów, które są odrębne morfologicznie oraz funkcjonalnie. Jeden z nich odpowiada m.in. za wytwarzanie insuliny oraz glukagonu, drugi zaś wydziela enzymy trawienne. Jakie leki wspomagają pracę trzustki i które preparaty możemy zakupić w aptece bez recepty?
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x