Działanie i zastosowanie:
Suplement diety ziołowy, polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowego stanu emocjonalnego osobom narażonym na stres i mającym problemy z zasypianiem.
Skład:
1 kaps. zawiera: ekstrakt z korzenia kozłka 175 mg, ekstrakt z ziela męczennicy 35 mg, sproszkowane szyszki chmielu 140 mg.
Bezpieczeństwo stosowania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Suplement diety może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu; może spowolnić szybkość reakcji, dlatego zaleca się zachowanie szczególnej uwagi i nie prowadzić pojazdów mechanicznych przez przynajmniej 2 h po zastosowaniu suplementu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Sposób stosowania:
2x/dobę 1-2 kaps. przed snem.