fbpx

Neocate Junior

Neocate Junior - ulotka informacyjna dla pacjenta

Do postępowania dietetycznego u niemowląt w alergii na białka mleka krowiego, złożonej nietolerancji białek pokarmowych i innych schorzeniach, w których wskazana jest dieta elementarna.

Zalecane stężenie (25% w/v) uzyskuje się dodając 1 płaską miarkę (25 g) proszku do 85 ml wody.

Hipoalergiczne mleko modyfikowane na bazie aminokwasów dla dzieci w wieku powyżej 1. roku życia zawierające wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dieta oparta na aminokwasach. Kompletna pod względem odżywczym. Zawiera dodatek długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (LCP).

Stosować pod nadzorem lekarza. Produkt odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia. Jeśli produkt jest stosowany jako uzupełnienie ścisłej diety, należy zapewnić odpowiednią podaż wszystkich składników odżywczych. Dzieci na diecie bezmlecznej mogą wymagać uzupełnienia wapnia. Ostrzeżenie: produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Neocate Junior - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Maść rozgrzewająca czy chłodząca-którą wybrać?
Bóle mięśni i stawów są bolączką osób uprawiających sporty, zarówno regularnie, jak i okazjonalnie. W zależności od schorzenia można zastosować maści lub żele rozgrzewające albo chłodzące. Najważniejszy w ich przypadku jest szybki efekt przeciwbólowy oraz zapewnienie szybkiej regeneracji. Które preparaty są skuteczniejsze? Rozgrzewające czy chłodzące? Kiedy się je stosuje? Czy mogą być niebezpieczne?
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x