fbpx

Nalewka z kwiatu arniki

Nalewka z kwiatu arniki - ulotka informacyjna dla pacjenta

Stosowany na urazy bez uszkodzenia skóry i krwawienia zewnętrznego, jako okład na stłuczenia, krwiaki i zwichnięcia, do płukania jamy ustnej w zapaleniu dziąseł czy owrzodzeniach.

100 g preparatu zawiera 100 g nalewki z arniki.

Do okładów nalewkę rozcieńczyć wodą 3-10x. Do płukania jamy ustnej rozcieńczyć 10x. Nie połykać.

Skutecznie działa przeciwzapalnie, pobudza ukrwienie tkanek oraz wspomaga wchłanianie krwiaków. Jest silnym środkiem dezynfekującym, aseptycznym i przeciwgrzybiczym.

Nadwrażliwość na arnikę i kwiaty koszyczkowe.

Nalewka z kwiatu arniki - wskazania i zastosowanie

Nalewka z kwiatu arniki - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Najszybszy lek na biegunkę - Laremid, Stoperan czy Imodium?
Biegunki mogą mieć różne podłoże. Niektóre mogą być wywoływane przez wirusy lub bakterie, czasami są efektem spożycia nieświeżych produktów, a bywa i tak, że mogą mieć charakter przewlekły. Niekontrolowana biegunka powoduje szybki spadek elektrolitów i odwodnienie, dlatego czasami musimy działać objawowo i zablokować zbyt częste wypróżnianie. W tym celu można zastosować tytułowy loperamid.
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x