fbpx

Magleq B6 Skurcz

Magleq B6 Skurcz - ulotka informacyjna dla pacjenta

1 tabl. zawiera: 75 mg magnezu, 150 mg potasu, 6 mg wit. E (ekwiwalent α-tokoferolu), 5 mg cynku, 0,7 mg wit. B6, 6,5 mg wit. B1, 2,5 µg wit. D, 1,25 µg wit. B12.

Suplement z magnezem na problem skurczy mięśni, wywołanych przemęczeniem, spowodowanych nadmiernym wysiłkiem, dla osób aktywnych, uprawiających sport. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymanie równowagi elektrolitowej, ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Suplement diety to wysokiej jakości magnez w postaci łatwo przyswajalnej soli – cytrynianu magnezu, charakteryzującego się doskonałą wchłanialnością wśród związków magnezowych. Magnez zawarty w suplemencie należy do najlepiej wchłanianych soli magnezu i jest przyswajalny przez organizm nawet w 90%.

1 tabl. 2x/dobę najlepiej po posiłku.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki suplementu. Nie stosować u kobiet w ciąży. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze do 25°C. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki suplementu.

Magleq B6 Skurcz - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Wpływ żywienia na występowanie napadów migrenowych
Migrena jest chorobą, która znacznie zmniejsza komfort codziennego funkcjonowania. Można ją leczyć farmakologicznie, ale najważniejsza powinna być zmiana stylu życia. Olbrzymi wpływ ma rodzaj spożywanego przez nas jedzenia. Niektóre produkty mogą zwiększyć częstość występowania bólu głowy, a inne mogą zapobiec atakom.
WZW — 5 typów, które musisz znać
WZW, czyli Wirusowe Zapalenie Wątroby to choroba, która może przybrać formę ostrą lub przewlekłą. WZW dzieli się na kilka typów i nie wszystkie manifestują objawy od początku. Z racji podstępności schorzenia należy zwrócić uwagę na najczęściej spotykane symptomy. W artykule zapoznasz się z wszystkimi typami WZW i poznasz charakterystyke każdego z nich.
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x