fbpx

Jelitowa Flora Bakteryjna

Jelitowa Flora Bakteryjna - ulotka informacyjna dla pacjenta

1 kaps. zawiera: 500 mln żywych bakterii uzyskanych na niemlecznych pożywkach w tym: 250 milionów żywych mikroorganizmów L. acidophilus, 250 milionów żywych mikroorganizmów B. lactis.

Suplementy probiotyczne mogą wspomagać funkcjonowanie układu trawiennego dostarczając organizmowi probiotyków lub tzw. dobrych bakterii zasiedlających przewód pokarmowy, a których poziom zmniejsza się wskutek złej diety, stresu, antybiotyków i substancji chemicznych. Probiotyki wspomagają trawienie i wchłanianie składników odżywczych, pomagają w odtruwaniu jelitowym i generują energię. Chronią także jelita przed atakiem organizmów chorobotwórczych, dzięki czemu pomagają zapobiegać częstym dolegliwościom układu trawiennego.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

1-2 kaps./dobę.

Jelitowa Flora Bakteryjna - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Płyny do odkażania ran Octenisept i SutriSept - podobieństwa i różnice?
Octenisept i SutriSept to preparaty do oczyszczania i odkażania ran. Który z nich wybrać? Działanie w znacznym stopniu się pokrywa. Jednak zastosowanie substancji powierzchniowo czynnej w preparacie SutriSept znacznie poszerzyło jego wskazania. Octenisept bardziej sprawdza się w podręcznych apteczkach. Ma szersze działanie antyseptyczne. SutriSept jest niezastąpiony do przemywania ran zabrudzonych, wyschniętych, z przyklejonym opatrunkiem. Zarówno Octenisept jak i SutriSept są bardziej skutecznie niż tradycyjne środki do odkażania ran. Pozostałe różnice wskazuję niżej.
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x