fbpx

Hedrin Komfort

Hedrin Komfort - ulotka informacyjna dla pacjenta

1,2 oktanadiol, PEG-6 glicerydy kaprylowe/kaprynowe,woda.

Preparat zapewniający skuteczną i nietoksyczną eliminację wszy głowowych i ich jaj. Zawiera Activdiol. Technologia pozwala usunąć woskową warstwę ochronną wszy. Wesz traci wodę i umiera z odwodnienia. Łatwo się spłukuje ale można też pozostawić na włosach bez spłukiwania. Stworzony na bazie wody, łatwo się rozprowadza na włosach. Po zaaplikowaniu jest niewidoczny na włosach, więc wystarczy je tylko wysuszyć. Nie ma nieprzyjemnego zapachu, nie brudzi ubrań czy pościeli.

Przed użyciem wstrząsnąć butelkę. Osłonić ramiona ręcznikiem. Rozprowadzić piankę dłońmi lub zwykłym grzebieniem na suchych włosach na całej długości. Preparat jest niewidoczny, nie ma nieprzyjemnego zapachu i nie trzeba go spłukiwać, wiec dziecko od razu może wrócić do przerwanej zabawy. Preparat można pozostawić na dzień lub na noc. Aby go spłukać wystarczy umyć głowę zwykłym szamponem. Kurację należy powtórzyć po 7 dniach. 100 ml – pełna kuracja dla dwóch osób o krótkich włosach lub dla 1 o długich włosach.

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Elenium wycofany z obrotu
Główny Inspektorat Farmaceutyczny 7 grudnia 2021 roku wycofał z obrotu na terenie całego kraju lek Elenium należący do grupy leków benzodiazepinowych stosowanych w leczeniu stanów lękowych oraz bezsenności.
Czy leki wpływają na apetyt?
Zwiększony lub zmniejszony apetyt może być wynikiem wielu zmiennych. Środowisko, w którym żyjemy, temperatura otoczenia, aktywność fizyczna oraz nawyki żywieniowe — to wszystko wpływa na nasze łaknienie. Niemniej, nie są to jedyne źródła zaburzeń apetytu. Niejednokrotnie ich przyczyna może okazać się dość zaskakująca. Czy leki, które w rzeczywistości powinny nas leczyć, mogą wpływać na nasze łaknienie? Po jakich lekach można spodziewać się zwiększonego lub obniżonego apetytu?
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x