fbpx

Gastrotuss Light

Gastrotuss Light - ulotka informacyjna dla pacjenta

Alginian magnezu, symetykon, guma ksantanowa, D-pantenol, wodorowęglan potasu, wodorotlenek potasu, sukraloza, p-hydroksybenzoesan metylu, p-hydroksybenzoesan propylu, aromat, woda oczyszczona.

Leczenie refluksu żołądkowo-przełykowego, objawiającego się m.in.: cofaniem treści pokarmowej, zgagą, zapaleniem przełyku, uszkodzeniem jego nabłonka, kaszlem z refluksowego podrażnia głośni, zalecany dla pacjentów: z nadwagą, otyłych, chorych na cukrzycę oraz wymagających diety niskokalorycznej i niskosodowej. Dla dzieci od 3 rż., kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób starszych. Niskokaloryczny syrop przeciwrefluksowy, który tworzy barierę antyrefluksową, zapobiegającą cofaniu się treści pokarmowej z żołądka do przełyku i przyspiesza proces opróżniania żołądka, regeneruje błonę śluzową żołądka i przełyku , zobojętnia soki żołądkowe, zapobiega powstawaniu i gromadzeniu się gazów w przewodzie pokarmowym. Dobrze tolerowany w terapii długookresowej .

Nadwrażliwość na składniki. Nie przekraczać zalecanej dawki, przestrzegać zalecanego sposobu użycia. W przypadku wystąpienia reakcji niepożądanych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Jeśli pacjent przyjmuje inne preparaty, lek należy zażyć jako ostatni. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem preparatu.

Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej: dzieci 3-5 lat: 5 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek. Dzieci 6-12 lat: 10 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 20 ml po posiłkach oraz przed udaniem się na spoczynek.

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Drżenie powiek – przyczyny i sposoby leczenia
Schorzenia oczu są bardzo zróżnicowanymi przypadłościami. Niektóre bywają niebezpieczne dla zdrowia, a inne jedynie zmniejszają komfort życia codziennego. Jednym z przykładów dolegliwości, które powodują dyskomfort, może być drżenie powiek.
Malaria — co musisz wiedzieć przed egzotyczną podróżą?
Rejony tropikalne to ciekawe miejsce na spędzenie urlopu. Gwarancja świetnej pogody oraz możliwość odkrycia nieznanego zachęcają do eksploracji odległych części świata. Niestety podczas takiego pobytu możemy być również narażeni na kontakt z nieznanymi nam dotąd chorobami. Jednym z przykładów jest malaria, która zostanie szerzej omówiona w artykule.
Najmocniejszy lek przeciwbólowy - Pyralgina, Paracetamol czy Ketonal?
W aptece istnieje wiele produktów dostępnych bez recepty na ból. Pomimo jednakowego celu stosowania, są to różne substancje o odmiennym działaniu. Pojawiają się więc następujące pytania: “Który lek będzie najlepszy na ból?” lub “Który preparat wybrać, aby jak najszybciej pozbyć się bólu?”. Na te i podobne pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule.
Maxigra Go, Mensil czy Inventum? Zasady stosowania preparatów z sildenafilem.
Problemy z erekcją dotykają nie tylko starszych mężczyzn, ale mogą pojawić się także u młodszych osób. Niejednokrotnie podłoże problemu jest skomplikowane i wykracza poza sferę psychologiczną. Sildenafil to substancja przeznaczona do leczenia problemów z erekcją, którą można kupić bez recepty. Podczas stosowania preparatu należy pamiętać o kilku ważnych zasadach, które znajdziesz w artykule.
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x