Gałki z propolisem
Gałki z propolisem - ulotka informacyjna dla pacjenta
Propolis.
Propolis wykazuje działanie przeciwbakteryjne, hamuje rozwój wielu bakterii Gram(+) i Gram(-) oraz niektórych szczepów odpornych na działanie antybiotyków. Do drobnoustrojów wysoce wrażliwych na propolis należą pierwotniaki wywołujące rząsistkowicę (Trichomonas vaginalis).
Stany zapalne pochwy (bakteryjne, grzybiczne), rzęsistkowica, nadżerki i stany po elektrokoagulacji lub krioterapii nadżerek szyjki macicy. Polecane jako lek wspomagający w stanach zapalnych górnych dróg rodnych.
Przeciętnie 1 gałka z propolisem wieczorem przez 5-8 dni.
Gałki z propolisem - zamienniki
Artykuły warte przeczytania #leki.pl
Z pojęciem konflikt serologiczny po raz pierwszy zetknęliśmy się prawdopodobnie wszyscy w szkole podstawowej na lekcji biologii. Wielu z nas mogło wtedy pomyśleć, że ta sytuacja nie będzie go dotyczyć. No, chyba że ktoś planował studiować kierunki medyczne. Nic bardziej mylnego. Życie lubi zaskakiwać. Konflikt serologiczny to realny problem, z którym możemy się zetknąć w bardzo ważnym dla nas momencie, bowiem w chwili poczęcia naszego dziecka.
Coraz dłuższa praca przy komputerze, zbyt krótki sen, zła dieta i spędzanie wolnego czasu przed smartfonami wystawia nasze oczy na coraz trudniejsze wyzwania i znacznie je obciąża. Z tego względu warto o nie odpowiednio zadbać. Seria Starazolin ma bardzo szeroką gamę produktów. Czy każdy znajdzie w niej coś dla siebie?
Herbaty przeczyszczające zawierają surowce roślinne, które poprawiają perystaltykę jelit, upłynniają masy kałowe, a tym samym ułatwiają wypróżnianie. Jakie zioła mają takie działanie? Czy są skuteczne? Czy można je stosować u dzieci?
W tym artykule opisane zostało działanie skrzypu polnego pod kątem jego wpływu na kondycję włosów. Opisano również preparaty zawierające skrzyp polny, gdzie jest on jedynym składnikiem aktywnym. Jest również szereg preparatów zawierających inne substancje oraz skrzyp jako dodatek. Nie są one jednak tematem tego artykułu. W jaki sposób skrzyp działa na włosy? Czy ma jakieś inne działania? Które preparaty wybrać?
Czy zauważyliście kiedykolwiek u siebie dziwną zmianę na skórze, która przypominała szorstką narośl? Najczęściej pojawia się ona na dłoniach bądź stopach. Często towarzyszy jej uczucie bólu, porównywane do dyskomfortu towarzyszące chodzeniu z kamyczkami w obuwiu. Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące, to najprawdopodobniej pojawiła się u was kurzajka. Więcej na ich temat dowiecie się z artykułu.
Czy ospa wietrzna jest niebezpieczną chorobą? Jak prawidłowo leczyć dolegliwość? Czy istnieją skuteczne metody ochrony przed zachorowaniem? Jakie konsekwencje zdrowotne może nieść ze sobą ospa? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w artykule!