fbpx

Best-Maseczka do cery trądzikowej

Best-Maseczka do cery trądzikowej - ulotka informacyjna dla pacjenta

Maseczka zawiera: ekstrakt z łopianu, rumianku, arniki, lipy, nagietka, jeżówki purpurowej i rozmarynu, woda hamamelisowa, woda lawendowa, alantoina, tlenek cynku, glinka różowa, glinka biała.

Przeznaczony do pielęgnacji cery młodej ze skłonnością do łojotoku i trądziku.Skutecznie usuwa nadmiar tłuszczu i zanieczyszczenia, oczyszcza pory, pobudza ukrwienie, tonuje zmiany trądzikowe i przebarwienia, nadaje skórze młodzieńczy zdrowy koloryt i wygląd.

Na dokładnie oczyszczoną skórę nałożyć warstwę maseczki omijając okolice oczu i pozostawiając na 15-20 minut. Zmyć tamponem zwilżonym letnią wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Jakie choroby mogą przenosić kleszcze?
Kleszcze atakują po cichu i bezboleśnie, są niewidoczne i trudno je wykryć. Dlatego warto się odpowiednio przygotować przed wyjściem do lasu lub innego miejsca, gdzie można je spotkać. Efekt takiego spotkania może być bardzo bolesny i trudno odwracalny. Co więcej, może być niewidoczny przez miesiące czy nawet lata i czasami trudno potem powiązać objawy z tym zdarzeniem. Samo ugryzieniu przez kleszcza nie jest tak groźne, jak choroby, które mogą być za jego pomocą przeniesione. Jakie choroby są najgroźniejsze? Jak je zdiagnozować?
Konflikt serologiczny i jego profilaktyka w ciąży
Z pojęciem konflikt serologiczny po raz pierwszy zetknęliśmy się prawdopodobnie wszyscy w szkole podstawowej na lekcji biologii. Wielu z nas mogło wtedy pomyśleć, że ta sytuacja nie będzie go dotyczyć. No, chyba że ktoś planował studiować kierunki medyczne. Nic bardziej mylnego. Życie lubi zaskakiwać. Konflikt serologiczny to realny problem, z którym możemy się zetknąć w bardzo ważnym dla nas momencie, bowiem w chwili poczęcia naszego dziecka. 
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x