fbpx

Audi Baby

Audi Baby - ulotka informacyjna dla pacjenta

Hipertoniczny roztw. wody morskiej, poddawany kontroli mikrobiologicznej, który rozpuszcza woskowinę ułatwiając jej naturalne usuwanie z ucha. Wyrób medyczny skutecznie zastępuje patyczki higieniczne, które wpychają woskowinę w głąb przewodu słuchowego. Dzięki postaci jednorazowych dozowników wyrób zapewnia doskonałą higienę wrażliwym uszom noworodka. Łagodnie usuwa nadmiar woskowiny, oczyszcza z pyłów i wszelkich zanieczyszczeń oraz zapobiega tworzeniu się korków woskowinowych. Już od pierwszych dni życia dziecka w ilości jednego jednorazowego dozownika tygodniowo, który wystarcza do obu uszu. Oderwać 1 jednorazowy dozownik z opakowania. Potrzymać przez parę sekund dozownik w dłoni by lekko ogrzać roztwór dzięki czemu jego kontakt z uchem twojego dziecka będzie przyjemniejszy. Otworzyć jednorazowy dozownik. Przechylić główkę dziecka i umieścić dozownik u wlotu przewodu słuchowego. Lekko nacisnąć dozownik (wpuścić 3 krople, jeśli dziecko ma 0-6 m-cy, 6 lub więcej kropli, jeśli dziecko ma powyżej 6 m-cy). W celu zapewnienia maks. skuteczności masować nasadę ucha przez 10 sekund, a następnie łagodnie wytrzeć nadmiar płynu. Wykonać te same czynności przy drugim uchu, a następnie wyrzucić dozownik.

Audi Baby - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Alergia — gdzie należy szukać jej źródła?
Słowo „alergia” pochodzi z greki — jest zlepkiem dwóch osobnych wyrazów. ”Allos” oznacza „różne”, zaś „ergos” to „działanie” lub „reakcja”. Dzisiaj termin ten jest rozumiany jako nadmierna odpowiedź układu immunologicznego na czynniki zewnętrzne, prowadząca do wystąpienia objawów chorobowych. Gdzie jest źródło alergii? Co może ją powodować?
Kac — jak z nim walczyć? Czy można mu zapobiec?
Nadmierne spożywanie alkoholu dla większości z nas ma przykre konsekwencje. Na drugi dzień leżymy ledwo żywi na kanapie z fatalnym samopoczuciem, bólem głowy i mdłościami. Najlepiej byłoby nie pić — racja. Do takich odkrywczych wniosków dochodzimy jednak zazwyczaj za późno — gdy już zalegliśmy na kanapie i każdy ruch sprawia nam ból. Całe szczęście istnieją skuteczne metody na łagodzenie objawów kaca.
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x