fbpx

Atrac-Tain krem nawilżający do stopy cukrzycowej

Atrac-Tain krem nawilżający do stopy cukrzycowej - ulotka informacyjna dla pacjenta

Wyrób medyczny został opracowany dla chorych na cukrzycę – jego skuteczność została udowodniona w profilaktyce i leczeniu powikłań stopy związanych z cukrzycą. Jest ważnym uzupełnieniem pielęgnacji skóry stóp. Pomaga zachować nienaruszony stan skóry zapobiegając jednocześnie pęknięciom i urazom. Odżywia i nawilża skórę. Zawartość mocznika (10%) oraz kwasu mlekowego (4%) (AHA) zwiększa poziom nawilżenia w warstwie rogowej i przywraca elastyczność skóry od wewnątrz, bez zatykania porów. Wyrób medyczny nie zawiera konserwantów, barwników ani substancji zapachowych, co minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych w kontakcie z wrażliwą skórą. Krem jest łatwy w użyciu i nie pozostawia tłustych śladów. Na początku leczenia, cienką warstwę kremu należy wmasowywać w skórę 2-3 razy dziennie. Gdy stan skóry ulegnie poprawie, stosowanie raz dziennie zapewni jej elastyczność. Nie powinien być stosowany między palcami, gdyż w tych miejscach skóra jest zbyt delikatna. Wyrób medyczny stworzony specjalnie dla stopy cukrzycowej. Złuszcza i zmiękcza bardzo suchą, popękaną i zrogowaciałą skórę. Skuteczna prewencja przeciw owrzodzeniom stopy cukrzycowej. Nie należy stosować na otwarte, niezagojone rany.

Atrac-Tain krem nawilżający do stopy cukrzycowej - zamienniki

Artykuły warte przeczytania #leki.pl

Jak przygotować się do badania? Kolonoskopia, gastroskopia i USG
Z sondażu przeprowadzonego przez CBOS roku wynika, że w 2020 r. co czwarty ankietowany skorzystał z usług pracowni diagnostycznych przeprowadzających badania obrazowe. Oznacza to, że około 25% osób wykonało USG, RTG, kolonoskopię, gastroskopię, rezonans magnetyczny lub tomografię. W porównaniu z 2018 r. zanotowano wyraźny spadek ilości przeprowadzonych badań, co wynika najpewniej z trudnej sytuacji epidemiologicznej [1]. Jak przygotować się do badań, aby wyniki były miarodajne i wiarygodne?
Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?
0
A jaka jest Twoja opinia? Dodaj komentarzx
()
x