fbpx

CARDIAMID z kofeiną

Produkt z wyjątkową kompozycją składników, które: działają pobudzająco, pomagają zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, pomagają w poprawie koncentracji.

Cardiamid z kofeiną zalecany jest dla osób, które: odczuwają osłabienie, zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii, chcą wspomóc swoją sprawność psychiczną i koncentrację.

REKLAMA

Zastosowanie

Serce i naczynia

Dostępne opakowania

krople

100 ml

pastylki

8 szt.

Krople

W 4 ml:

  • kofeina 95 mg,
  • wyciąg z owoców głogu 60,40 mg,
  • wyciąg z korzenia żeń-szenia 53,28 mg,
  • wyciąg z nasion guarany 22,20 mg,
  • witamina B6 1,40 mg

100 ml

2 ml płynu (40 kropli) 2 razy dziennie.

Preparat zawiera w swym składzie surowce wykazujące naturalną gorycz dlatego krople można podawać w niewielkiej ilości wody, soku owocowego lub z cukrem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym.

Adamed Pharma S.A.

Pastylki do ssania

W 3 pastylkach

  • magnez 57 mg,
  • witamina B6 0,9 mg,
  • wyciąg z nasion guarany 348 mg (w tym kofeina 75,5 mg)

8 pastylek do ssania

Dorośli od 3 do maksymalnie 6 pastylek dziennie

Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.

Adamed Pharma S.A.

Naszą misją jest przedstawienie pacjentom oraz specjalistom ochrony zdrowia pełnej, rzetelnej wiedzy o lekach i ich zastosowaniu. Wierzymy, że przyczynimy się tym do zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa terapii.

Serwis leki.pl jest prowadzony przez Fundację Healthcare Professionals.
Fundacja NIE jest powiązana z żadnym producentem czy dystrybutorem leków. Ewentualne finansowanie, które otrzymujemy od firm farmaceutycznych związane jest z prowadzoną w ich imieniu reklamą, która jako taka jest jednoznacznie oznaczona.

Serwis leki.pl NIE jest apteką (w tym internetową) i nie prowadzi bezpośrednio sprzedaży leków, suplementów diety i wyrobów medycznych. Jeśli chcesz kupić leki on-line zapoznaj się z naszym artykułem nt. Jak bezpiecznie kupować leki w internecie?